Jak to się mówi

Języki. Podróże. Edukacja.

Szukaj
Close this search box.
jak zacząć uczyć się hiszpańskiego
Hiszpański,  Języki

Hiszpański w 6 krokach – darmowy poradnik

Dziś przygotowałam dla was coś specjalnego. Odpowiem na pytanie, które zadaje sobie wielu z was, a mianowicie… Jak zacząć uczyć się hiszpańskiego?

Skąd pomysł na poradnik?

Od siedemnastu lat języki obce towarzyszą mi w życiu. Trzy razy przeszłam przez proces nauki języka i wiem, że początki bywają trudne. Do dyspozycji mamy moc źródeł; kontakt z autentycznym językiem obcym nie stanowi najmniejszego problemu. Jednak jak zacząć uczyć się języka? Z jakich źródeł korzystać? Jak uczyć się słówek, a jak oswoić się z gramatyką? Jak się uczyć, żeby się nauczyć? 

Postanowiłam podzielić się z wami całym moim know-how i pokazać wam, jakie kroki musicie podjąć, by nauczyć się języka. Ucząc się hiszpańskiego, wzbogacona doświadczeniem poprzednich lat, najbardziej świadomie podeszłam do całego procesu. W dwa lata osiągnęłam efekty, na jakie wcześniej czekałam kilka lat dłużejTutaj możecie przeczytać o tym, dlaczego zaczęłam uczyć się hiszpańskiego.

Co znajdziecie w poradniku?

Poradnik, który stworzyłam podzieliłam na 6 części, które zaprowadzą was do celu, czyli do nauczenia się języka obcego. Opowiem wam, jak uczę się słówek, jak trenuję gramatykę, podzielę się z wami świetnymi kanałami YouTube, podcastami, kontami Instagram i innymi źródłami do nauki. Podpowiem, w jaki sposób oswoić się z mówieniem w obcym języku i dlaczego to takie ważne. Pomogę wam także wprowadzić naukę języka w waszą codzienność. A to wszystko z pasją i miłością do hiszpańskiego!

Każda z części zawiera praktyczne przykłady z życia. Opowiadam, jak każdy z punktów zastosować oraz dzielę się z wami tylko sprawdzonymi źródłami. Chociaż przykłady mówią o tym, jak zacząć uczyć się hiszpańskiego, ogólne zasady możecie zastosować do nauki każdego języka.

Dla kogo jest ten poradnik?

Poradnik jest dla osób, które chcą zacząć uczyć się hiszpańskiego lub już to robią i szukają nowych źródeł i inspiracji.

Polecane źródła mają różne poziomy trudności, dlatego również osoby na poziomie średnio-zaawansowanym znajdą coś dla siebie. Platformy, które polecam będą odpowiednie dla osób na wszystkich etapach nauki.

Jak pobrać poradnik?

Poradnik możesz pobrać, wypłeniając poniższy formularz zapisu.

Uwaga! Sprawdźcie, czy email nie trafił do Spamu lub do Ofert.

Początkowo poradnik miał być jedynie wpisem na blogu. Jednak podczas pisania, okazało się, że mam wam dużo więcej do przekazania, dlatego postawiłam na trochę inną formę.

Jestem bardzo ciekawa waszych opinii. Każdy feedback pozwala mi lepiej zrozumieć, z czym zmagacie się, ucząc się języków. Dzięki temu mogę tworzyć dostosowane do was treści. 

Czekam na wasz feedback i trzymam kciuki za waszą przygodę z hiszpańskim! 🙂

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *