Teneryfa – Jak to się zwiedza?

tablet okładka

Dlaczego stworzyłam tego e-booka?

Teneryfa była moim domem przez rok. Schodziłam wyspę wzdłuż i wszerz, odkryłam lokalne “charcos”, najpiękniejsze plaże, poznałam kanaryjską kulturę i skosztowałam pysznych potraw. Zdałam sobie sprawę, jak niewiele wiemy o Teneryfie. Często Teneryfa kojarzona jest z wakacjami typu all-inclusive, a wyspa oferuje dużo, dużo więcej! Nie bez przyczyny Teneryfa nazywana jest kontynentem w miniaturze

Pokażę Ci piękno wyspy i pomogę w organizacji wyprawy. Dzięki temu e-bookowi ominiesz przereklamowane miejscówki, doświadczysz górskich wędrówek, niezwykłych zachodów słońca, kąpieli w oceanie i zobaczysz egzotyczną roślinność.

Podzielę się z Tobą całym moim know-how i doświadczeniem. Zabieram Cię na wyprawę życia!

Dzięki temu e-bookowi odkryjesz PRAWDZIWĄ Teneryfę i nie wpadniesz w turystyczne pułapki.

Dzięki temu e-bookowi:

lokalne miejscówki, insider tips

najbardziej aktualne informacje o wyspie

150 stron i ponad 150 zdjęć

Poznaj opinie podróżników:

Żałuję, że Ania nie stworzyła tego przewodnika przed moim przyjazdem na Teneryfę. Z tego e-booka dowiesz się gdzie wypożyczyć auto, jak kupić bilet na autobus, gdzie wybrać się na obiad i kawę, co warto zobaczyć, a nawet jak zdobyć szczyt wulkanu. Ania wspomniała też o miejscach, których nie warto odwiedzać, bo są po prostu przereklamowane. To wszystko z perspektywy osoby, która mieszkała na Teneryfie dwanaście miesięcy. Jeśli jesteś osobą aktywną na pewno spodoba ci się lista przetestowanych przez Anię szlaków. Zdarzyło nam się pójść na wędrówkę polecaną w Internecie, która okazała się totalną klapą. Z tym e-bookiem nie musisz martwić się, że ominie cię coś, co warto zobaczyć i przeżyć.

Muszę przyznać, że Ania stworzyła wspaniały poradnik, dzięki któremu twoje wakacje będę prostsze i lepiej zorganizowane. Spędziłam z Anią ponad trzy miesiące na Teneryfie i wiem, że jest dobrym przewodnikiem.

- Justyna Świetlicka

Szukanie miejscówek na blogach czy w przewodnikach często powoduje rozczarowania. Finalnie lądujemy w oklepanych turystycznych miejscach, a nasze doświadczenie nie jest wyjątkowe. To często zdarza się na Teneryfie, bo wiele osób ogranicza się tylko do suchego i ciepłego wybrzeża w południowej części wyspy.

E-book Ani to gwarancja najlepszych wakacji na świecie, bo Teneryfa jest przepiękna, a nikt nie pokaże jej nam tak jak locals (mieszkała tam rok, więc zna wyspę na wylot). Dzięki wskazówkom Ani trafiłam do ukrytych malowniczych miejscówek i spędziłam cudowny czas na północy wyspy, otoczona najpiękniejszą przyrodą i zaskakującym krajobrazem.

Obowiązkowy zakup dla wszystkich planujących wakacje na Teneryfie!

- Karolina Sobańska

Teneryfa jest wysoko na mojej liście miejsc do odwiedzenia, dlatego połknęłam tę lekturę zaledwie na dwa razy. E-book totalnie przewyższył moje oczekiwania! Ania przerobiła w nim tę wyspę od każdej możliwej strony, dzięki czemu wiem, że nic nie będę potrzebowała googlować. Strasznie tego nie lubię, bo internetowym recenzjom nie zawsze można ufać i bardzo łatwo się przejechać. Cieszę się, że będę mogła skorzystać z tipów z pierwszej ręki – od osoby, która faktycznie tam mieszkała i zna Teneryfę na wylot.

Po lekturze e-booka czuję się gotowa na organizację wyprawy i zainspirowana do odwiedzenia Teneryfy. Ten e-book to zarówno moc praktycznych informacji, jak i przewodnik, który chce się oglądać dzięki pięknym zdjęciom i osobistym komentarzom Ani.

Uważam, że warto kupić e-booka nawet jeśli nie masz jeszcze planów odwiedzenia wyspy. Ten e-book na pewno da Ci kopa do działania.

- Adrianna Hirsz

Kilka dni przed wyjazdem na Teneryfę kupiliśmy e-book i bardzo nam się przydał. Przede wszystkim oszczędził nam wiele godzin researchu i pozwolił skupić się na wakacjowaniu. Każde z polecanych miejsc nam się podobało, nie mieliśmy żadnego rozczarowania. Co dla nad ważne większość czasu udało nam się uniknąć tłumów, polecane miejscówki są klimatyczne, często wręcz lokalne. Pdfa mam otwartego na komórce prawie cały czas i kilka razy dziennie wracam do podanych tam informacji. Polecam szczególnie osobom lubiącym zwiedzanie natury: plaż, naturalnych basenów, pięknych zachodów słońca, a także osobom lubiącym spacery i trekkingi w przepięknych sceneriach.

- Zosia Lorys

To, że Teneryfa jest świetnym kierunkiem wakacyjnym przez calutki rok, wiedziałam, ale to, że ma tyle wspaniałych i różnorodnych miejsc, odkryłam z ebookiem Ani. Dosłownie ułatwił mi on życie i zwiedzanie wyspy, bo zamiast poszukiwać informacji w Internecie wszystko, czego potrzebowałam zostało zawarte w 160 stronach. Cenne wskazówki Ani, ulubione wędrówki, a także polecenia odnośnie kawy i jedzenia sprawiły, że odkryłam tę wyspę z nie tylko turystycznej strony. Ebook ułatwił mi zaplanowanie każdego dnia, a jego podręczna forma pozwoliła w każdym momencie przeczytać ciekawostkę miejsca w którym akurat się znajdowałam. Bardzo polecam przewodnik, jeśli masz w planach wybrać się na tę wyspę, i to nawet jeśli nie pierwszy raz (!), bo może się okazać że ominęły Cię perełki, które Ania odkryła jako mieszkaniec tej niesamowitej wyspy.

- Agnieszka Rozwód
Agnieszka Rozwód

Nigdy nie byłam na Teneryfie, gdyż wydawała mi się ona wyspą zbyt turystyczną. Jednak obserwując profil Ani zaczęłam poznawać Teneryfę i zauważać, że ma ona wiele różnych odcieni.

Podczas czytania e-booka zapragnęłam jeszcze bardziej pojechać na Teneryfę i mam już kilka miejsc, które na pewno muszę zobaczyć. Wiem, w jakich częściach wyspy na pewno będę się chciała zatrzymać, ale również jak do tej podróży się przygotować.

Dodatkowym bonusem są umieszczone w nim przepiękne zdjęcia! Mnie osobiście ebook nie tylko zachęcił do tego, by tym razem wybrać się właśnie na Teneryfę, ale również zaoszczędzi mi godzin szukania informacji w internecie. Po jego przeczytaniu czuje, że wyspa ta „woła mnie” jeszcze bardziej, a ja jestem na nią przygotowana.

- Agata Krępa

Kim jestem?

Cześć. Nazywam się Ania Wroniecka. Jestem podróżniczką i pasjonatką języków. Moje życie składa się z rozdziałów, które spędzam, poznając nowe kraje, kultury i języki. Mówię po angielsku, niemiecku i hiszpańsku. Moją misją w Internecie jest zainspirowanie Cię pięknem świata, dodanie Ci odwagi do podróży, a także pokazanie, że nauka języka może być przyjemnością (co doprowadziło mnie do stworzenia kursu języka angielskiego dla maluszków – LingoStarKid). Podróże i języki to główne wątki mojego życia, które wiodą mnie różnymi ścieżkami i jestem niezwykle wdzięczna, że jedna z tych ścieżek doprowadziła mnie na Teneryfę.

ph. Csaba Födemesi

Okej, zabierz mnie na Teneryfę!