Jak to się mówi

Języki. Podróże. Edukacja.

Szukaj
Close this search box.

O mnie

Kim jestem?

Hiszpański online

Witaj! Nazywam się Anna Wroniecka. Podróże i języki to główne wątki mojego życia. Ukończyłam studia językowe “International Business Languages with Management” na Napier Edinburgh University. Mieszkałam w wielu krajach, jednak to Hiszpania skradła moje serce.

Mówię płynnie w trzech językach obcych: po hiszpańsku, angielsku i niemiecku. Przechodząc przez proces nauki języka trzykrotnie, badałam i testowałam na sobie, jak uczyć się w sposób efektywny oraz jak najlepiej wykorzystać dostępne nam źródła. Jestem tutaj, żeby pokazać Ci, że nauka języków to czysta przyjemność i ogromna satysfakcja.

Uwielbiam też dzielić się podróżniczymi odkryciami. Moją mocną stroną jest logistyka i organizacja podróży. Na stronie znajdziesz wiele artykułów ze wskazówkami i poleceniami, a takie Przewodniki po Bali i Teneryfie!

Co mam tutaj dla Ciebie?

Języki – lekcje online, kurs dla dzieci i artykuły.

Na blogu znajdziesz wiele artykułów o języku hiszpański, angielskim i niemieckim. Jeśli jesteś zainteresowany lekcjami online z języka hiszpańskiego, zajrzyj 🇪🇸 TUTAJ. Jeśli pasjonuje Cię ten język koniecznie odwiedź mojego Instagrama @jaktosiemowi, gdzie na co dzień dzielę się treściami o języku hiszpańskim oraz moimi podróżami. 

Masz małe dziecko i chcesz, żeby nauczyło się języka angielskiego bez wysiłku? Zapoznaj się z kursem języka angielskiego 🇺🇸 LingoStarKid dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 5 lat. Małe dzieci mają niezwykłe predyspozycje do nauki języków obcych, które tracą z wiekiem. LingoStarKid ma za zadanie temu zapobiec i oswoić temat „dwujęzyczności zamierzonej”.

Podróże – artykuły oraz przewodniki.

Ebook "Bali"

Na blogu znajdziesz wiele artykułów z podróżniczymi wskazówkami i polecanymi atrakcjami. Do tej pory mieszkałam w Szkocji, Niemczech, Hiszpanii (na Półwyspie i na kilku z Wysp Kanaryjskich), a także długo podróżowałam przez Azję. Owocem tego są przewodniki: “Teneryfa – jak to się zwiedza? oraz “Bali – jak to się zwiedza?”

Przewodnik Teneryfa

Jak to się mówi to miejsce dzielenia się wiedzą, doświadczeniami, pasją do języków i pomysłami na podróże. Dziękuję za odwiedziny!

Kontakt

Masz pytanie bądź propozycję współpracy? Napisz na info@jaktosiemowi.pl lub odezwij się na Instagramie @jaktosiemowi.