O mnie

Witaj w moim świecie, który kręci się wokół języków, podróży, przeprowadzek i powolnych śniadań przy wiadomościach po niemiecku. Energii dodaje mi hiszpańska muzyka, relaksuję się czytając książki, a wieczory spędzam na pisaniu.

Ukończyłam studia na uniwersytecie w Edynburgu na kierunku International Business Languages with Management, czyli, krótko mówiąc, języki z biznesem. Od najmłodszych lat uczyłam się języka niemieckiego i angielskiego, a na studiach rozpoczęłam swoją przygodę z hiszpańskim.

Jestem twórczynią kursu języka angielskiego LingoStarKid dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 5 lat. Małe dzieci mają niezwykłe predyspozycje do nauki języków obcych, które tracą z wiekiem. LingoStarKid ma za zadanie temu zapobiec i oswoić temat „dwujęzyczności zamierzonej”.

Języki to moja pasja, a ich nauka definiuje moją codzienność. Proces nauki języków wydaje się być niekończącą się historią, ale moim celem jest pokazać ci, że może to być historia pełna radości, satysfakcji i samoświadomości.

Podróże to także nieodłączna część mojego życia. Spędziłam kilka lat w Szkocji, w międzyczasie na pół roku wyjechałam do Niemiec i na rok do Hiszpanii. Ostatni rozdział mojego życia spędziłam na Teneryfie, gdzie wyjechałam w ramach programu Erasmus dla Młodych Przedsiębiorców. Nie potrafię długo usiedzieć w jednym miejscu i nie znoszę bezczynności.

Do moich innych zainteresowań należy taniec (taniec współczesny, który pochłonął mnie w nastoletnich latach, zamieniłam teraz na salsę i bachatę), gotowanie, pieczenie zdrowych ciast i od niedawna acro yoga.

Jak to się mówi to miejsce dzielenia się wiedzą, doświadczeniami, pasją do języków i pomysłami na podróże. Dziękuję za odwiedziny!

Jeżeli chcesz być na bieżąco, odwiedź mojego Instagrama @jaktosiemowi.