Języki. Podróże. Edukacja.

O mnie

Kontakt: info@jaktosiemowi.pl

Kim jestem?

Witaj! Nazywam się Anna Wroniecka. Podróżuję solo i nauczam hiszpańskiego oraz angielskiego. Ukończyłam studia na uniwersytecie w Edynburgu na kierunku International Business Languages with Management, czyli, krótko mówiąc, języki z biznesem. Od najmłodszych lat uczyłam się języka niemieckiego i angielskiego, a na studiach rozpoczęłam swoją przygodę z językiem hiszpańskim, który zresztą pochłonął mnie bez reszty! Podróże i języki to główne wątki mojego życia, które wiodą mnie przez różne kraje i pozwalają doświadczać żywego języka. Uwielbiam hiszpańskie wiersze, latynoskie tańce, pisanie, przekazywanie wiedzy, jogę i góry.

Co mam tutaj dla Ciebie?

Języki – artykuły, posty i lekcje online.

Na blogu znajdziesz wiele artykułów o języku hiszpański, angielskim i niemieckim. Jeśli jesteś zainteresowany lekcjami online, zajrzyj tutaj: hiszpański | angielski. Jeśli pasjonuje Cię język hiszpański koniecznie odwiedź mojego Instagrama @jaktosiemowi, gdzie na co dzień dzielę się treściami o języku hiszpańskim oraz moimi podróżami. 

Masz małe dziecko i chcesz, żeby nauczyło się języka angielskiego bez wysiłku? Zapoznaj się z kursem języka angielskiego LingoStarKid dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 5 lat. Małe dzieci mają niezwykłe predyspozycje do nauki języków obcych, które tracą z wiekiem. LingoStarKid ma za zadanie temu zapobiec i oswoić temat „dwujęzyczności zamierzonej”.

Podróże – artykuły oraz przewodniki.

Na blogu znajdziesz wiele artykułów z podróżniczymi wskazówkami i polecanymi atrakcjami. Do tej pory mieszkałam w Szkocji, Niemczech, Hiszpanii (na Półwyspie i na Teneryfie), a także długo podróżowałam przez Azję. Owocem tego są przewodniki: “Teneryfa – jak to się zwiedza?” oraz “Bali – jak to się zwiedza”

Jak to się mówi to miejsce dzielenia się wiedzą, doświadczeniami, pasją do języków i pomysłami na podróże. Dziękuję za odwiedziny!

Masz pytanie bądź propozycję współpracy? Napisz na info@jaktosiemowi.pl lub odezwij się na Instagramie @jaktosiemowi.