Kurs angielskiego dla dzieci

Angielski dla dzieci od 3 miesięcy? Serio?

Tak! Najlepszy czas na naukę języka obcego jest TERAZ.

Co zawiera kurs?

Kurs angielskiego dla dzieci

12 lekcji dla dzieci

12 wyjątkowych lekcji do wielokrotnego odtwarzania – materiały audio, wideo, dodatkowe materiały do wydrukowania, pomysły na zabawy w domu. Lekcje są dostosowane do wieku dzieci.

Kurs angielskiego dla dzieci

12 Przewodników Lekcji

12 Przewodników Lekcji – całkowite wsparcie dla rodzica, wskazówki, dodatkowe zabawy, transkrypcja i tłumaczenie lekcji na język polski.

Jak to działa?

kurs angielskiego dla dzieci

ZABAWA

Lekcje online nie oznaczają biernego siedzenia przed monitorem! Uczymy przez zabawę, muzykę, gry, opowieści i ruch. Nie ma czasu na nudę!

kurs angielskiego dla dzieci

MATERIAŁY AUDIO + WIDEO

Kurs audiowizualny w twoim domu. Ty decydujesz, kiedy odbywają się zajęcia. Krótkie lekcje, które możesz dopasować do twojego dziecka.

kurs angielskiego dla dzieci

WIEK DZIECKA

Sposób pracy z kursem jest dopasowany do wieku i potrzeb twojego dziecka. Dbamy nie tylko o rozwój językowy, ale też rozwój emocjonalny i poznawczy.

kurs angielskiego dla dzieci

ZMYSŁY I RUCH

Angażujemy wszystkie zmysły - otwieramy drzwi do eksploracji świata dla twojego dziecka. Będziemy ruszać się, słuchać muzyki i używać prostych rekwizytów.

kurs angielskiego dla dzieci

POWTARZALNOŚĆ

Powtarzalność to klucz do nauki języka obcego. Odtwarzaj jedną lekcję wielokrotnie, by aktywować naukę i zapamiętywanie. Długość lekcji wideo jest dopasowana do krótkiej zdolności koncentracji dziecka..

kurs_angielskiego_dla_dzieci

INTERAKCJA

Interakcja wspomaga proces nauki. Jesteś niezbędnym łącznikiem pomiędzy nami i twoim dzieckiem. Do każdej lekcji dołączamy Przewodnik Lekcji, w którym przeprowadzamy cię przez proces nauki.

Darmowa lekcja próbna

Obalamy mity

To za wcześnie

Wręcz przeciwnie! To najlepszy czas na naukę języka obcego! W pierwszych latach życia dzieci to językowi geniusze. Ich predyspozycje zanikają, jeśli nie mają kontaktu z językiem obcym. LingoStarKid na to nie pozwoli! Uczymy języka  w naturalny sposób, dopasowany do potrzeb twojego dziecka.

Nauka online nie jest bezpieczna

Z naszym podejściem do kursu online, nie masz się o co martwić! Kurs online nie oznacza, że twoje dziecko będzie siedzieć ze wzrokiem przyklejonym do ekranu. Nauka opiera się na ruchu, muzyce, grach, zabawach, zaangażowaniu różnych zmysłów oraz interakcji międzyludzkiej.

To dodatkowy wydatek

Małe dziecko chłonie wiedzę jak nikt inny. Rozpoczynając lekcje w tak młodym wieku, oszczędzasz na przyszłych zajęciach i korepetycjach. Twoje dziecko już zawsze będzie uczyć się szybciej i efektywniej. Dodatkowo, w Przewodniku Lekcji znajdziesz pomysły na zabawy językowe bez potrzeby zakupu jakichkolwiek materiałów. 

To czasochłonne

Lekcje trwają po kilkanaście minut i możesz je łatwo zintegrować do swojego życia. Dokładnie przeprowadzimy cię przez proces nauki i pokażemy, jak szybko i skutecznie korzystać z kursu. Wystarczy, że wygospodarujesz kilkanaście minut dziennie!

Opinie

Natalia Wojciechowska - Alwin
Natalia Wojciechowska - Alwinmama Gai
Czytaj więcej
Kurs jest fantastyczny. W 100% spełnił moje oczekiwania. Każda lekcja jest interesująca zarówno dla mnie, jak i dla córki. Traktujemy je jak dobrą zabawę, dodatkowo piosenki wpadają w ucho i nucimy je przez pół dnia. Jestem zadowolona i widzę, że córka zaczęła łapać pierwsze słowa w języku angielskim (czyli działa, a to najważniejsze). Bałam się, że nie znajdę czasu, ale lekcje są krótkie i zrobione w przyjemny sposób, więc bez problemu daję radę wcisnąć je, nawet gdy mamy bardziej zalatany dzień.
Magda Kosyl
Magda Kosylmama Mikołaja
Czytaj więcej
Każdy rodzic chce jak najlepiej dla swoich dzieci. Z LingoStarKid dowiedziałam się o tym, jaki wpływ na naukę języka ma wiek dziecka i jakie niesie za sobą korzyści wczesne oswajanie się z różnymi językami. Postanowiłam spróbować i wprowadzać język angielski w formie zabawy. Mam nadzieję, że taka forma nauki języków w przyszłości sprawi, że moje dziecko z łatwością będzie je poznawać. W kursie bardzo podoba mi się możliwość pobrania piosenek. Nawet będąc w podróży włączamy nagrania i słuchamy ich razem. Kto nigdy nie włączył dziecku bajki niech pierwszy rzuci kamieniem. Tutaj mam ciekawą alternatywę i bez wyrzutów sumienia włączam kurs. Ponadto jest to świetny czas spędzony razem.
Agnieszka Birus
Agnieszka Birusmama Franciszka
Czytaj więcej
Jeszcze będąc w ciąży myślałam o tym, żeby oswajać mojego synka z językiem angielskim. Sama nie mówię płynnie po angielsku, więc trochę obawiałam się, czy sobie poradzę. W internecie nigdzie nie mogłam znaleźć satysfakcjonujących mnie materiałów. Na szczęście natrafiłam na LingoStarKid. Jest tu wszystko, czego szukałam. Tematyczne słownictwo, wpadające w ucho piosenki i ciekawe historyjki dają możliwość nauki języka angielskiego w prosty i przyjemny sposób. Dla nas słuchanie tych materiałów stało się codziennym rytuałem przy wieczornej kąpieli.
Ola Kasprzyszak
Ola Kasprzyszaksiostra Marysi
Czytaj więcej
Kurs LingoStarKid to strzał w 10 jeśli chodzi o kreatywną naukę angielskiego! Muzyka wpadająca w ucho, powtarzanie słówek w odpowiednim tempie, obrazki i animacje, które sprawiają, że dziecko nie tylko powtarzając się uczy, ale również uśmiecha się i przeżywa swego rodzaju przygodę. Moja siostra pokochała formę lekcji wideo -przechodzenie od przedstawienia tematu, przez przykłady aż po piosenkę, do której od razu chciała tańczyć. Następnego dnia nuciła piosenki pod nosem, podchodziła do rodziców chwaląc się jakie słówka pamięta z wczoraj, super sprawa! Zdecydowanie polecam - dla rodziców, rodzeństwa, nauczycieli i każdego, kto rozgląda się za konkretnym rozwiązaniem jak zachęcić do nauki i efektywnie uczyć maluszki języka.
Mateusz Chudoba
Mateusz Chudobatato Roberta
Czytaj więcej
Kurs LingoStarKid to profesjonalnie przygotowane lekcje online, które w bardzo przyjemny sposób oswajają dziecko z językiem obcym. Zajęcia zawierają ciekawe teksty i wesołe piosenki, dzięki czemu maluch bierze aktywny udział w ćwiczeniach. Jest to doskonały sposób na kreatywne spędzenie czasu z dzieckiem, a przy okazji rodzic przypomina sobie podstawowe słownictwo z j. angielskiego.
Dorota Koszelna
Dorota Koszelnamama Olka
Czytaj więcej
Fantastyczny kurs dostosowany do wieku, poziomu, możliwości oraz naturalnego tempa nauki dziecka. Sama jestem nauczycielem języka obcego i uważam, że program kursu jest świetny. Każde zajęcia są ciekawe i zachęcają zarówno mojego Olka, jak i mnie do aktywnego uczestnictwa. Dzięki krótkim piosenkom, rymowankom oraz scenkom sytuacyjnym mój synek chętnie otwiera się na poznawanie języka angielskiego i chce wracać do ulubionych treści. Tematyczny podział kursu oraz wsparcie, jakie otrzymuję dzięki Przewodnikom Lekcji sprawiają, że jest to frajda dla całej rodziny i jesteśmy pewni, że to zaprocentuje w przyszłości.
Dominika Nowicka
Dominika Nowickamama Krzysia
Czytaj więcej
W kursie uczestniczymy z synkiem od początku jego powstawania. Lekcje są przejrzyste i łatwo dostępne dla dziecka. Potrafią go zainteresować, a i ja jako rodzic cieszę się, że mogę lepiej uczestniczyć w jego rozwoju językowym i poznawczym. Z czystym sumieniem polecam dalej, ponieważ ten kurs to wspaniałe połączenie edukacji z zabawą.
Magdalena Konieczka
Magdalena Konieczka mama Natanaela
Czytaj więcej
Kurs jest bardzo przejrzysty i intuicyjny. Serce mojego synka skradły piosenki, a moje skrupulatnie przygotowane scenariusze lekcji. Przyjazna grafika dla starszaków i możliwość bezekranowego kursu dla maluszków. Dla mnie całość prezentuje się świetnie. Napewno wolę puścić kurs zamiast bajek i podarować dziecku znajomość języka.
Ania Przybyłowskamama Kacpra
Czytaj więcej
Kurs bardzo nam się podoba. To jedyna bajka jaka ogląda nasz syn. Myślę że najmocniejszą stroną kursu jest to, że można wracać do zajęć. My jesteśmy na pierwszym miesiącu (staramy się nie wprowadzać dużo nowego materiału na raz). Dużo efektywniejsza jest ta nauka, niż z książeczkami po angielsku.
Poprzedni
Następny
Kurs angielskiego dla dzieci

Pytania rodziców

Kurs składa się z ekscytujących materiałów audio-wizualnych. Kurs zawiera 12 kilkunastominutowych lekcji wideo wraz z Przewodnikami Lekcji dla Rodzica. Materiały są dopasowane do wieku dzieci i zawierają piosenki, opowiadania i użycie słówek w kontekście. 

Każda lekcja wideo ma nie więcej niż 15 minut. Łatwo można też podzielić odtwarzanie lekcji na części, np. jednego dnia pouczyć się słówek, innego dnia zaśpiewać piosenkę, a kolejnego posłuchać historyjki. Bierzemy pod uwagę krótkie okno koncentracji twojego dziecka. Pamiętaj, że powtarzalność jest kluczem do sukcesu. Zabawa z jedną lekcją będzie trwać od kilku dni do kilku tygodni.

Polecamy odtwarzanie wideo kilkukrotnie, jednak musisz dopasować pracę z lekcją do twojego dziecka. Możesz spokojnie odtwarzać jedną lekcję przez cały tydzień, a nawet dłużej (2 – 3 tygodnie). Możesz także odtwarzać tylko jej części, np. posłuchać z dzieckiem piosenek albo historyjek i zagrać w jedną z gier z Przewodnika Lekcji. Śmiało wracaj też do odtwarzania lekcji po kilku tygodniach czy miesiącach dla przypomnienia materiału.

Powtórz lekcję ze swoim maluchem przynajmniej 3 razy (z twoim aktywnym udziałem/udziałem innej bliskiej dziecku osoby). Polecamy też odtwarzać nagranie audio bez twojego udziału, by twój maluch mógł osłuchać się z językiem i słownictwem.

Dostajesz dożywotni dostęp do materiałów!

0 – 18 miesięcy

Wiemy, że nauka online takich maluszków może wzbudzać wiele obaw. Pokażemy ci jednak, że z nami twoje dziecko jest całkowicie bezpieczne. Nasz najmłodszy odkrywca nie będzie korzystać z wizualnej oprawy kursu. Wideo wraz z napisami będzie pomagać tobie w podążaniu za lekcją i śpiewaniu piosenek. Kluczowe dla nauki twojego maluszka są: dźwięk, muzyka, ruch, zaangażowanie wielu zmysłów i osadzenie języka w kontekście dzięki gestom, mimice twarzy i rekwizytom. Interakcja między tobą i twoim maluchem pomoże nam w procesie nauki. Dokładnie pokażemy ci, jak korzystać z kursu z twoim dzieckiem. Więcej o twojej roli poniżej.

18 miesięcy – 5 lat

Lekcje online nie oznaczają biernego siedzenia przed komputerem. Twoje dziecko będzie ruszać się, tańczyć, słuchać muzyki, śpiewać i się bawić. Wizualne treści są tylko dodatkową pomocą do osadzenia słówek w kontekście. Ułatwieniem dla ciebie będą napisy na ekranie.

0 – 18 miesięcy

Jesteś łącznikiem pomiędzy nami i twoim dzieckiem. Interakcja pomiędzy tobą i twoim maluchem otwiera mu drzwi do poznania świata. Twoją rolą jest podążanie za wideo, powtarzanie słów po bohaterach wideo, tańczenie i poruszanie się wraz z twoim maluchem. Baw się z twoim dzieckiem, uśmiechaj się i wygłupiaj. To czas dla was!

Do każdej lekcji dołączamy jej przebieg w Przewodniku Lekcji, gdzie dokładnie wyjaśniamy ci twoją rolę. Dołączamy także ilustracje bohaterów z lekcji do wydrukowania, które możesz pokazywać dziecku.

Zachęcamy, aby osoba bliska dziecku uczestniczyła w lekcji z dzieckiem przynajmniej trzy razy. Zachęcamy też do odtwarzania dziecku materiału audio, by pozwolić na osłuchanie się z językiem. 

18 miesięcy – 5 lat

Przy odtworzeniu lekcji po raz pierwszy, zachęcamy cię do aktywnego wzięcia w niej udziału razem z dzieckiem. Nie musisz znać angielskiego, żeby zacząć! Wystarczy, że będziesz powtarzać słowa po bohaterach wideo i śpiewać razem z nimi. Twoje dziecko widząc ciebie śpiewającą i tańczącą będzie miało jeszcze więcej motywacji. 

Do każdej lekcji dołączamy jej przebieg w Przewodniku Lekcji, gdzie dokładnie wyjaśniamy ci twoją rolę. 

Zachęcamy, aby osoba bliska dziecku uczestniczyła w lekcji z dzieckiem przynajmniej trzy razy. Zachęcamy też do odtwarzania dziecku lekcji w tle (np. gdy się bawi), by pozwolić na osłuchanie się z językiem. 

Nic nie stoi na przeszkodzie, by do wspólnej praktyki zaangażować całą rodzinę. Możecie brać udział w lekcji wspólnie albo się wymieniać. To doświadczenie, które wzbogaci i zbliży całą rodzinę.

Nie oczekujemy od ciebie znajomości angielskiego. Wystarczy, że będziesz słuchać lektora wideo i powtarzać słowa po nim. Ważne jest, żeby dziecko słyszało twój głos, bo maluchy niezwykle skupiają się na głosie rodziców i bliskich osób.

Nie martw się, że nie masz idealnego akcentu! Nie skrzywdzisz tym twojego dziecka. Nie będziesz dla twojego dziecka jedynym źródłem kontaktu z językiem obcym. Dzieci intuicyjnie wyczuwają, co stanowi naturalną wymowę i to kopiują.

Domowa Praktyka (pomysły znajdziesz w Przewodniku Lekcji) będzie wymagała od ciebie tylko kilku minut przygotowania. Wystarczy, że sprawdzisz znaczenie kilku słówek i ich wymowę. Pod ręką możesz zawsze mieć smartfonem ze słownikiem. Nie martw się, istnieje wiele źródeł, którymi możesz się wspierać. Pamiętaj, że nie jesteś w tej przygodzie sam/sama!

Nasze podejście do nauczania jest holistyczne. Bierzemy pod uwagę ogólny rozwój twojego dziecka i wspieramy zrozumienie świata jako całości.
Aktywności, które ułatwiają holistyczne nauczanie opierają się na aktywnym treningu muzycznym, grach i zabawach oraz opowiadaniach. Aby osiągnąć jak najlepsze efekty uczymy poprzez zabawę, angażując wiele zmysłów dziecka i zapewniając odpowiednią ilość powtórek.
Dla małego dziecka, jego ciało jest najważniejszym narzędziem do eksploracji świata. Zgodnie z metodą TPR (Total Physical Response) dbamy o odpowiednią ilość ruchu, który pomaga osadzić język w kontekście. Dabmy o bezstresowe warunki nauki. Pod ręką możesz zawsze mieć smartfonem ze słownikiem. Nie martw się, istnieje wiele źródeł, którymi możesz się wspierać. Pamiętaj, że nie jesteś w tej przygodzie sam/sama!

Dzieci mają niezwykłe predyspozycje do nauki języków. W pierwszych miesiącach życie dziecko jest w stanie wytworzyć i rozróżnić dźwięki pochodzące ze wszystkich języków świata. Liczne doświadczenia rodzin dwujęzycznych, jak i badania wskazują na to, że nauka dwóch języków naraz nie tylko nie dezorientuje dziecka, ale także wspiera jego rozwój poznawczy. Dzieci uczące się dwóch języków od dzieciństwa lepiej radzą sobie z analizą złożonych sytuacji i rozwiązywaniem problemów.
Dzieci w pierwszych latach nauki często mieszają dwa języki. Jest to zjawisko całkowicie naturalne! Dzieci uczą się i poznają świat poprzez zabawę i nauka języka nie jest tu żadnym wyjątkiem. Z czasem dziecko przyswaja poprawne zachowania językowe.

Tak! Oferujemy gwarancję zwrotu pieniędzy. Możesz zrezygnować przez pierwsze 14 dni od dnia zakupu, a my zwrócimy Ci całą kwotę. 

Kurs a wiek dziecka

Kurs angielskiego dla dzieci
Kurs angielskiego dla dzieci
Kurs angielskiego dla dzieci

3 - 18 miesięcy

18 - 42 miesiące

3 - 5 lat

Wiemy, że nauka języka u takiego maluszka może początkowo wzbudzać w tobie wiele obaw i pytań. Jesteśmy tutaj, żeby na nie odpowiedzieć i wyjaśnić ci, dlaczego to najlepszy z możliwych okresów na kontakt z językiem obcym.

Dzieci do 12 miesięcy życia są w stanie rozpoznać, a następnie wyprodukować dźwięki wszystkich języków świata! Po tym czasie neurony w ich mózgu orientują się, który język słyszą najczęściej i zakodowują ten język, a informacje o innych językach zostają utracone. Wiemy jednak jak temu zapobiec! Wystarczy odpowiedni kontakt z językiem obcym w pierwszych latach życia, by neurony zakodowały również dźwięki innego języka. Dzięki temu twoje dziecko otrzyma łatwość w przyswajaniu języka obcego na całe życie.

Umysł dziecka rozwija się najbardziej intensywnie w pierwszych 12 miesiącach życia i to wtedy następuje przełomowy okres rozwoju i nauki dla twojego maluszka.

Od urodzenia do około trzech lat życia, dzieci zyskują więcej niż milion połączeń neuronów w każdej sekundzie! To kluczowy okres kształtowania się mózgu, który wpływa na to, jak osoba uczy i komunikuje się w przyszłości. Wczesna nauka języków obcych przygotowuje fundament dla przyszłego sukcesu i łatwiejszego procesu nauki.

Oglądanie mediów przez dzieci do 18 miesięcy nie jest wskazane, ponieważ może prowadzić do przeciążenia sensorycznego. 

Dlatego twój maluch początkowo nie będzie korzystał z wizualnej oprawy kursu. Kluczowe dla jego nauki są: dźwięk, muzyka, ruch, zaangażowanie wielu zmysłów i osadzenie języka w kontekście dzięki gestom i rekwizytom. Nie martw się jednak, materiały wideo będą na was czekać. Dostęp do kursu masz na 2 lata!

Interakcja między tobą i twoim maluchem otwiera mu drzwi do poznania świata. W twojej roli jest podążanie za wideo, powtarzanie słów po bohaterach wideo, tańczenie i poruszanie się wraz z twoim maluchem. Zadbamy o ruch, taniec i zaangażowanie wszystkich zmysłów!

Jako, że powtarzalność jest niezwykle ważna w procesie nauki, po pierwszej lekcji, którą odbędziesz ze swoim dzieckiem, zachęcamy cię do wielokrotnego odtwarzania materiałów. Możesz odtwarzać nagrania również w tle, podczas wykonywania codziennych zajęć. Ważne jest, by zapewnić twojemu maluchowi wystarczający kontakt z językiem. 

Do każdej lekcji dołączamy Przewodnik Lekcji i przeprowadzamy cię przez lekcję. Dbamy o to, żebyś zawsze dokładnie wiedział/a jak pracować z kursem, i żeby sprawiało to radość tobie i twojemu dziecku! Dołączamy także transkrypcję lekcji. 

Twój maluszek zaczyna coraz lepiej poznawać świat, chce eksperymentować i testować swoją niezależność. Jego mózg działa na pełnych obrotach, kształtując miliony połączeń nerwowych. To świetny moment na rozpoczęcie nauki języka obcego. Twoje dziecko ma niesamowitą łatwość przyswajania obcych dźwięków i ich kopiowania. W późniejszym wieku tak niesamowita zdolność nauki stopniowo zanika.

Eksploracja świata twojego malucha odbywa się przez wszystkie jego zmysły oraz poruszanie się. Rozwój motoryczny naprawdę nabiera tempa! Wiemy, że twoje dziecko chce samo wykonywać wiele czynności, rozwija się w nim potrzeba robienia rzeczy po swojemu, budzi się w nim kreatywność. Nasze metody nauczania dopasowane są do potrzeb twojego dziecka. Nasze lekcje wideo wyznaczają czytelne reguły gry, pozwalają twojemu maluchowi na eksplorację świata zmysłami i poruszanie się.

Nuda nie jest dozwolona! Metoda TPR (Total Physical Response) angażuje całe ciało w proces nauki języka i słownictwa. Ruch doskonale wspomaga pamięć oraz angażuje dzieci. Przy dobraniu odpowiednich metod nauka staje się zabawą, co nie znaczy, że jest mniej efektywna. Wręcz przeciwnie! Gdy dziecko się bawi, aktywują się jego emocje, co wspomaga zapamiętywanie. Muzyka to kolejne niezwykle ważne narzędzie do nauki, jest ścieżką prowadzącą prosto do mózgu twojego dziecka. Pamiętaj, że nawet jeśli twoje dziecko nie śpiewa z tobą, to słucha bardzo uważnie i jego mózg wszystko rejestruje. Daj swojemu dziecku czas na oswojenie się z językiem.

Mimo, że twoje dziecko czasami się buntuje i chce testować granice, to wciąż bardzo cię potrzebuje. Jesteś jego wzorem i nauczycielem. Przy odtworzeniu lekcji po raz pierwszy, zachęcamy cię do aktywnego wzięcia w niej udziału razem z dzieckiem. Nie musisz znać angielskiego, żeby zacząć! Wystarczy, że będziesz powtarzać słowa po bohaterach wideo i śpiewać razem z nimi. Twoje dziecko widząc ciebie śpiewającą i tańczącą będzie miało jeszcze więcej motywacji. Razem zbudujemy u twojego malucha pozytywne skojarzenia z obcym językiem, które w przyszłości dadzą obfite plony.

Naturalnie, powtarzalność jest bardzo ważna w nauce. Dlatego zachęcamy cię, żeby każdą lekcję odtwarzać wielokrotnie. To pozwoli twojemu dziecku osłuchać się ze słownictwem, piosenkami i melodią języka.

Do każdej lekcji dołączamy Przewodnik Lekcji i przeprowadzamy cię przez lekcję. Dbamy o to, żebyś zawsze dokładnie wiedział/a jak pracować z kursem, i żeby sprawiało to radość tobie i twojemu dziecku! Dołączamy także transkrypcję lekcji oraz pomysły na dodatkowe zabawy.

Dołączamy także transkrypcję lekcji. 

Twoje dziecko wkracza w wiek przedszkolny. To bardzo ważna faza rozwoju, w której dziecko ma dużą potrzebę demonstrowania samodzielności i uczy się oddzielać siebie od rodzica. Nasze lekcje pozwalają mu na testowanie własnej niezależności, jednak zawsze z odpowiednim wspomaganiem i wsparciem.

Zmiany, które następują w układzie nerwowym dziecka pozwalają mu na lepsze kierowanie swoim zachowaniem i kontrolowanie uwagi. Dziecko zaczyna odczuwać coraz więcej emocji i uczy się sobie z nimi radzić. Zapewniamy dziecku przestrzeń do odkrywania swoich emocji i opowiadania o nich.

Zdolności językowe twojego malucha są w ważnej fazie rozwoju. Historie, które opowiada, zaczynają mieć jasną strukturę i poprawną gramatykę. Ponadto, dziecko jest w stanie wykonać polecenia złożone z kilku etapów. Gry stają się już bardziej skomplikowane i obejmują funkcje tematyczne. W nauce z nami nie ma miejsca na nudę. Wspieramy twoje dziecko w rozwoju, wybierając odpowiedni poziom gier, zabaw i opowiadanych historii.

Naturalnie, nie może zabraknąć ruchu. Ze wspomaganiem metody TPR (Total Physical Response) będziemy zapamiętywać słownictwo, angażując całe ciało! Pobudzimy także kwitnącą kreatywność twojego dziecka i pozwolimy mu się twórczo wykazać.

Twój maluch ma milion pytań i jest ciekawy świata. Chce się wypowiadać sam, jednak potrzebuje od opiekunów informacji zwrotnej. Często jest z siebie dumny, bardzo liczy na pochwały i uwagę. Dlatego twoja rola w kursie jest nieoceniona! Mimo że dziecko pragnie testować niezależność, wciąż jesteś dla niego nieocenionym wzorem. Śpiewaj, tańcz i ruszaj się razem z nim podczas pierwszego odtworzenia lekcji. Chwal swoje dziecko i emanuj pozytywną energią, która stworzy dobre skojarzenia z językiem obcym na całe życie! Naturalnie, powtarzalność jest kluczowa przy nauce języka. Odtwarzaj lekcje wielokrotnie i pozwalaj dziecku osłuchiwać się z melodią języka i zapamiętać piosenki.

Do każdej lekcji dołączamy dokładne wytłumaczenie twojej roli i przeprowadzamy cię przez lekcję. Dbamy o to, żebyś zawsze dokładnie wiedział/a jak pracować z kursem, i żeby sprawiało to radość tobie i twojemu dziecku! Dołączamy także transkrypcję lekcji oraz pomysły na dodatkową, domową praktykę. Pamiętaj, że nie musisz znać angielskiego, żeby zacząć!

Poznaj nas

Kurs angielskiego dla dzieci
Carina Kärt Mättikas - dwujęzyczna kompozytorka piosenek i głos LingoStarKid. Artystka ze stoma pomysłami na minutę.
Kurs angielskiego dla dzieci
Anna Wroniecka - autorka lekcji i założycielka LingoStarKid. Pasjonatka języków, dobrej kawy i książek.
Kurs angielskiego dla dzieci
Agnieszka Wroniecka - ilustratorka historyjek. Miłośniczka rękodzieła, Hiszpanii i kocia mama.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Wypróbuj przez 14 dni. Jeśli stwierdzisz, że LingoStarKid nie jest rozwiązaniem dla waszej rodzny, zwrócimy ci pieniądze! 

Możemy pomóc?

Masz wątpliwości? Pytania? Chętnie odpowiemy!

Wyślij maila na info@jaktosiemowi.pl