Jak to się mówi

Języki. Podróże. Edukacja.

Szukaj
Close this search box.

Hiszpański online

Hiszpański online

Hiszpański online nigdy nie był prostszy! Zapisz się na lekcje, by uczyć się hiszpańskiego w przyjemnej atmosferze i z humorem. Czekają na Ciebie memy, filmiki, autentyczne wyrażenia z hiszpańskich seriali, piosenki, bajki i dużo mówienia. Zobacz sam@, uczymy się ze świnką Peppą, bohaterami Domu z Papieru i Valerii, prognozą pogody prosto z hiszpańskiej telewizji, muzyką oraz autentycznymi wiadomościami od moich przyjaciół z Hiszpanii. Na lekcji gramy w Kahoota, a w domu uczysz się słówek z przygotowanych przeze mnie wirtualnych fiszek. Nie zdążysz się znudzić!

Żegnamy blokady językowe i otwieramy się na komunikację. Od pierwszej lekcji będziemy rozmawiać, a w domu będziesz wysyłać mi wiadomości głosowe. Poznasz nie tylko hiszpański z Hiszpanii, ale też hiszpański z Ameryki Łacińskiej. Raz w miesiącu będziesz mieć zajęcia z native speakerem z Argentyny! Sol urodziła się w Argentynie i to tam spędziła większość swojego życia. Jest dwujęzyczna i obecnie odkrywa swoje korzenie w Polsce. 

Dodatkowo, dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy uczniów na Whatsapp, gdzie dzielę się z Wami  na co dzień dodatkowymi materiałami, śmieszkami, screenami czytanych artykułów i gdzie możesz konsultować ze mną wszelkie wątpliwości.

Myślisz, że nie jesteś dobry/a w językach? Bzdura. Nauka po prostu nigdy nie została dostosowana pod Ciebie i Twoje potrzeby. Wciąż masz wątpliwości lub masz inne potrzeby? Napisz do mnie!

Jakie zajęcia oferuję?

5 – 6

Lekcje w grupie

Grupy 5 - 6 - osobowe. Zajęcia w grupie są dynamicznie i ciekawie. Dzielimy wspólną pasję i nawiązujemy przyjaźnie. Jeśli nie możesz akurat uczestniczyć w lekcji grupowej, nie martw się! Otrzymasz ode mnie nagranie lekcji, dzięki któremu bez problemu ją nadrobisz.

Ilość zajęć: 4 zajęcia w miesiącu (55 minut). 

Cena: 250 – 280 zł/miesiąc.

2

Lekcje w parach

Ucz się razem z partnerem lub przyjacielem. To podwójna motywacja i od razu masz partnera do konwersacji! Jeśli nie masz osoby do pary, napisz. Pomogę Ci ją znaleźć.

Ilość zajęć: 1 lekcja w tygodniu (55 minut).

Cena: 90 zł od osoby za lekcję.

1

Lekcje solo

Jeśli najlepiej uczysz się samodzielnie, jesteś zmotywowany, masz konkretny cel i zależy Ci na intensywnych zajęciach to ta opcja jest dla Ciebie.

Ilość zajęć: 1 lekcja w tygodniu (55 minut).

Cena: 120 zł za lekcję.

Jak uczę?

Hiszpański online

Twoje potrzeby

Najpierw ustalamy Twoje potrzeby i oczekiwania i to do nich dostosowuję materiały. Zwracam uwagę na Twoje tempo nauki, na sposób nauki, który najbardziej Ci odpowiada i tematy, które Cię interesują. Każda lekcja jest unikatowa, gdyż każdy uczeń i każda grupa różnią się potrzebami. Wsłuchuję się w nie, by dostarczyć lekcje dopasowane zarówno do Twoich potrzeb językowych, jak i personalnych.

Hiszpański online

Fun

Na lekcjach nie zaznasz ani stresu, ani nudy. Tworzę na zajęciach atmosferę, która sprzyja nauce, a słówka pomogę Ci zapamiętać poprzez zabawne skojarzenia. Nie wyobrażam sobie lekcji bez dawki humoru, żartu, zabawnej piosenki lub mema. Przy okazji, wiesz, jak kowboj woła po hiszpańsku swoją córkę? Nie? Powiem Ci na lekcji!

Angielski online

Autentyczność

Spędziłam kilka lat w hiszpańskojęzycznych krajach i nauczę Cię języka, którego faktycznie używają Hiszpanie na co dzień. Pasjonuje mnie kolokwialny język. Nauczę Cię slangu i typowych powiedzeń, dzięki którym już przy pierwszym wyjeździe za granicę nie doznasz szoku językowego! Dodatkowo, raz w miesiącu będziesz mieć zajęcia z native speakerem z Argentyny, żeby poznać bogactwo hiszpańskojęzycznego świata.

Hiszpański online

Różnorodność

Przygotuję dla Ciebie spersonalizowany dokument Google z ćwiczeniami, muzyką, memami, filmikami z YouTube, kolokwializmami. Oprócz tego korzystamy z podręcznika, żebyś uczył/uczyła się też z fizycznych materiałów. Na każdej lekcji używamy różnorodnych źródeł i przede wszystkim - rozmawiamy już od pierwszej lekcji!

Korzyści z lekcji

Hiszpański lekcje

Kim jestem?

Nazywam się Anna Wroniecka i język hiszpański to cały mój świat. Ukończyłam studia językowe “International Business Languages with Management” (języki biznesowe z zarządzaniem) na Napier Edinburgh University. Mieszkałam w wielu miejscach na Półwyspie i na wyspach: studiowałam w Alicante,  pracowałam w szkole językowej “Let’s Speak Spanish” na Teneryfie, mieszkałam też w Walencji, na Gran Canaria i Fuerteventura. 

Mówię płynnie w trzech językach obcych: po hiszpańsku, angielsku i niemiecku. Przechodząc przez proces nauki języka trzykrotnie, badałam i testowałam na sobie, jak uczyć się w sposób efektywny oraz jak najlepiej wykorzystać dostępne nam źródła. Wiem, jak dużo kosztuje na początku przełamanie się, by zacząć mówić w obcym języku i właśnie to pomogę Ci zrobić! 

Zapomnij o nauce na pamięć, zapomnij o blokadach językowych i wejdź ze mną w świat autentycznego języka, zabawnych skojarzeń, muzyki i seriali. Jestem tutaj, żeby pokazać Ci, że nauka języków to czysta przyjemność i ogromna satysfakcja!

Dlaczego ja?

Język hiszpański to moje życie, codzienność i pasja. Mieszkałam w wielu miastach Hiszpanii oraz na Wyspach Kanaryjskich, by móc dogłębnie poznać, jak komunikują się Hiszpanie na co dzień. Język hiszpański pozwolił mi wejść w hiszpańskojęzyczną kulturę, zrozumieć jej użytkowników i nawiązać długoletnie przyjaźnie, lepiej zrozumieć moją hiszpańskojęzyczną rodzinę. Fascynują mnie językowe smaczki, kulturowe różnice pomiędzy regionami Hiszpanii, hiszpańskojęzyczna poezja i podróże. Decyzja o nauczaniu tego języka była naturalną konsekwencją moich doświadczeń, bo to wokół hiszpańskiego kręci się cały mój świat. Wiem, że dzieląc się z Tobą językiem hiszpańskim, otwieram Ci furtkę do niesamowitej i różnorodnej kultury, pięknych znajomości i autentycznych podróży. Hiszpański to coś więcej niż język i chcę przybliżyć Ci cały ten bogaty świat! 

hiszpanski online zajecia

Co mówią moi studenci?

Magdalena Muras
Magdalena Muras
Czytaj więcej
Bardzo profesjonalne podejście. Zawsze dokładnie przygotowane i dopasowane do poziomu ucznia lekcje. Uczę się tu ja i moja 8 letnia córka. Obie chcemy kontynuować naukę. Szczerze polecam.
Kamila Astapczyk
Kamila Astapczyk
Czytaj więcej
Bardzo polecam zajęcia z Anią. Domowa atmosfera sprawia, że człowiek uczy się z lekkością i zupełnie bezstresowo. Ania potrafi wytłumaczyć niezrozumiałe zagadnienia w sposób rewelacyjny. Język hiszpański z tą Panią to sama przyjemność!
Kamila Bartosiewicz
Kamila Bartosiewicz
Czytaj więcej
Miałam okazję przez kilka miesięcy uczęszczać na lekcje hiszpańskiego u Ani, to była naprawdę czysta przyjemność i super przygoda. Małe grupy, autorskie materiały, luźna i zabawna atmosfera oraz przede wszystkim ciepła, empatyczna, pełna cierpliwości i zrozumienia prowadząca - dzięki tym składowym każda godzina zajęć mijała ekspresowo a efekty były zdumiewające! Każdemu szczerze i z całego serca polecam Anię i jej lekcje.
Julia Kachel
Julia Kachel
Czytaj więcej
Lekcje hiszpańskiego z Anią są prawdziwą przyjemnością. Potężna dawka wiedzy przekazywana w sympatycznej atmosferze. Materiały są dobrze przygotowywane, dostosowane do tempa pracy grupy, a Ania z niezwykłą cierpliwością potrafi wszystko wytłumaczyć! Zajęcia odbywają się zawsze punktualnie. Nie mogę doczekać się już kolejnego wyjazdu do Hiszpanii, aby móc wykorzystać to, czego się nauczyłam! Dziękuję i z całego serca polecam!
Natalia Szydłowska
Natalia Szydłowska
Czytaj więcej
Zajęcia z Anią to dla mnie nie tylko nauka hiszpańskiego, bo z każdych zajęć wynoszę dużo więcej. Dzięki temu, że Ania dużo podróżuje, na zajęciach dowiaduję się też wiele o krajach hiszpańskojęzycznych w których była. To jest dla mnie taka wartość dodana. Uwielbiam zajęcia z Anią, bo czuję się na nich bezpiecznie, tempo pracy jest dostosowane do tego, w jaki sposób sobie radzę z materiałem. Dodatkowo bardzo doceniam elastyczność Ani pod względem grafiku zajęć, dzięki czemu zajęcia nigdy nie kolidują ze spotkaniami w pracy. Warto dodać, że zajęcia są często bardzo zabawne, bo Ania ma super poczucie humoru!
Magdalena Wsół
Magdalena Wsół
Czytaj więcej
Z Anią uczę się języka hiszpańskiego od stycznia, więc już prawie rok! Zawsze wyczekuję na zajęcia pod koniec tygodnia, bo są dla mnie czystą przyjemnością. Po powrocie z Erasmusa w Madrycie długo szukałam zajęć online, aż na IG trafiłam na Anię. Zapisałam się na zajęcia i przepadłam. Na zajęciach jest bardzo luźna atmosfera, ale to nie znaczy, że nie jest trudno - są też zadania domowe! Lekcje są bardzo zróżnicowane, debaty i dyskusje, gramatyka, czytanki, piosenki, materiały wideo, hiszpański slang i oczywiście jak najwięcej mówienia po hiszpańsku! Zajęcia z Anią są dla mnie taką Hiszpanią w Polsce. Muchísimas gracias.
Dagmara Gierasińska
Dagmara Gierasińska
Czytaj więcej
Lekcje hiszpańskiego z Anią to cotygodniowa rozrywka. Nauka poprzez urozmaicanie, słuchanie piosenek, oglądanie bajek i filmów, kalambury i dużo mówienia. Mimo, że na początku nauki nasze słownictwo nie jest mocno rozmaite to jednak to parcie na rozmowę pomaga co lekcję je usystematyzować. Brałam udział w lekcjach indywidualnych i grupowych i z całego serca polecam Anię jako prowadzącą i zawsze uśmiechniętą, pozytywną osobę.
Dominika Kamińska
Dominika Kamińska
Czytaj więcej
Lekcje zawsze przebiegają w przyjaznym atmosferze, w małej grupie, na podstawie autorskich materiałów. Wielkim plusem jest to, że uczymy się realnego języka, zwrotów potocznych. Baaardzo polecam.
Kasia Nowosad
Kasia Nowosad
Czytaj więcej
Lekcje z Anią były bardzo kreatywne. Totalnie inny sposób nauki języka niż w szkole - oglądałyśmy bajki, uczyłyśmy się piosenek i co najważniejsze dużo rozmawiałyśmy. Ania to cierpliwa, ciepła i kochana osoba. Mogłam liczyć na jej pomoc nawet poza godzinami naszych korepetycji. Pomimo podróży była zawsze dostępna i dyspozycyjna nawet jak zajęcia były o 6 rano Otwarta na zmiany i propozycje, sumienna, ale i wymagająca nauczycielka. Muchas gracias Ania por las clases.
Szczepan Nikliborc
Szczepan Nikliborc
Czytaj więcej
Ania jest świetnym nauczycielem hiszpańskiego. Uwielbiam zajęcia z nią. Tak jak ona bardzo lubię podróże, nowe miejsca, rozmowy z ludźmi i doświadczenia kulinarne. Z Anią można uczyć się i dzielić doświadczeniami. Świetny człowiek i przy tym profesjonalistka.
Joanna Pawlaczyk
Joanna Pawlaczyk
Czytaj więcej
Wszyscy, którzy chcecie nauczyć się hiszpańskiego z zaangażowaną i cierpliwą nauczycielką o świetnym poczuciu humoru, idźcie do Ani, nie zawiedziecie się!
Aleksandra Królikowska
Aleksandra Królikowska
Czytaj więcej
Cada clase con Ania la he pasado muy bien y demasiado rápido. Ania me enseña cómo usar el español en vida real. Ella me demostró que intentar y cometer errores es uno de los pasos que tenemos que aceptar. Y eso es algo que me ayuda con mi progreso. Każde zajęcia z Anią spędzam wspaniale i przemija za szybko. Ania uczy mnie, jak używać hiszpańskiego w prawdziwym życiu. Pokazała mi, że próbowanie i popełnianie błędów to jeden z kroków, jakie musimy zaakceptować. To jest coś, co mi pomaga w rozwoju.
Katarzyna Bednarska
Katarzyna Bednarska
Czytaj więcej
Lekcje hiszpańskiego z Anią to czysta przyjemność! Nauka przebiera w luźnej atmosferze, zero presji, zero stresu. Materiały na każdą lekcje są swietnie przygotowane - bardzo praktyczne i ciekawe. Dodatkowo doceniam, że można po prostu pogadać po hiszpańsku na każdy temat, to bardzo rozwija. Dzięki Ani czuję, że bez problemu dogadam się po hiszpańsku w każdej sytuacji! Polecam!
Izabela Nikliborc
Izabela Nikliborc
Czytaj więcej
Nauka hiszpańskiego z Anią to sama przyjemność. Po niecałym roku nauki myślę, że już mogę zamieszkać w Hiszpanii. Profesjonalnie prowadzone lekcje z nutką humoru. Wybrałam ją z polecenia i z czystym sercem polecam innym. Ania es la mejor maestra del español del mundo!
Dorota Łuka
Dorota Łuka
Czytaj więcej
Od prawie roku uczęszczam na zajęcia hiszpańskiego u Ani i jestem z nich bardzo zadowolona. Na lekcjach panuje luźna i przyjazna atmosfera, dzięki czemu nauka przychodzi z łatwością. Ania jest bardzo kreatywną i wyrozumiałą nauczycielką, posiadającą ogromną wiedzę, którą przekazuje w sposób jasny i łatwy do zapamiętania. Podczas zajęć stawiany jest nacisk przede wszystkim na mówienie oraz praktyczne zastosowanie poznanego słownictwa i gramatyki. Ania to nauczyciel z powołaniem i ogromną pasją do tego języka i kultury, którą zaraża innych.
Poprzedni
Następny
hiszpański online lekcje

Zapisz się do newslettera i zgarnij „Hiszpański w 6 krokach”!

Nie przegap!

W tym poradniku dzielę się z Tobą całym moim know-how. Pokazuję, jak nauczyć się języka w efektywny sposób, po tym jak trzykrotnie przeszłam przez proces nauki języków. Z językiem hiszpańskim w dwa lata osiągnęłam efekty, na jakie wcześniej czekałam kilka lat dłużej.

Poradnik, który stworzyłam podzieliłam na 6 części, które zaprowadzą was do celu, czyli do nauczenia się języka obcego. Każda z części zawiera praktyczne przykłady z życia. Opowiadam, jak każdy z punktów zastosować, a także dzielę się z wami kilkudziesięcioma sprawdzonymi źródłami do nauki hiszpańskiego. Przykłady tyczą się więc języka hiszpańskiego, jednak ogólne zasady możecie zastosować do nauki każdego języka.

Hiszpański online
.

FAQ

Najlepiej sprawdza się połączenie pracy ze spersonalizowanym dla Ciebie dokumentem Google oraz fizyczną książką. Dokument Google pozwala nam na użycie różnorodnych materiałów, natomiast książka pozwoli Ci na lepsze utrwalenie materiału poprzez odręczne wypełnianie ćwiczeń. Podręcznik dobiorę do Twoich potrzeb. Jeśli wolisz pracę tylko z materiałami online, również jest taka możliwość.

Do lekcji indywidualnych używam aplikacji Skype, natomiast do lekcji grupowych platformy Google Meets.

Oprócz komputera z dostępem do Internetu właściwie niczego! Notatki możesz robić w Twoim dokumencie Google lub jeśl wolisz, w notatniku. Nawet dobrego humoru nie musisz zabierać, bo ten pojawi się już po kilku minutach lekcji.

Zdzwonimy się na 20-minutową rozmowę, żebym mogła z Tobą porozmawiać i ustalimy plan działania. Jeśli interesują Cię zajęcia grupowe, znajdę odpowiednią dla Ciebie grupę. Jeśli będziesz potrzebować powtórek, to przed dołączeniem do grupy, przygotuję dla Ciebie odpowiednie materiały lub zdzwonimy się w ramach lekcji indywidualnej. 

Dostaniesz ode mnie nagranie lekcji, by nadrobić materiał w domu. Zawsze służę Ci też pomocą pomiędzy lekcjami. 

Lekcje trwają 55 minut. 

Kursy nie mają odgórnej daty zakończenia. Nauka trwa tak długo, jak długo kursanci są chętni na jej kontynuację. Nie ma więc przeszkód, by nauka w grupie trwała do poziomu C1/C2.

Nie ma ani dolnej, ani górnej granicy wieku, jednak przy naborach do nowych grup zwracam uwagę na wiek, temperament i potrzeby chętnych, by odpowiednio dopasować do siebie uczestników grup.

Płatności dokonuje się z góry na miesiąc przelewem na polskie konto bankowe. Na początku każdego miesiąca ustalamy, ile lekcji uda nam się zrobić danego miesiąca i czy jakieś lekcje nam wypadają. 

Lekcję możesz przełożyć lub odwołać 24 godziny przed ustalonym terminem. Za lekcję odwołaną w ostatniej chwili trzeba zapłacić. W takiej sytuacji przygotowuję Ci jednak dodatkowe materiały i zadania domowe, które sprawdzam przed kolejną lekcją.

Moim konikiem jest hiszpański z Półwyspu Iberyjskiego i to na tym wariancie będziemy się skupiać na lekcjach ze mną. Dlatego jednak raz w miesiącu będziesz mieć zajęcia z Sol, native speakerem z Argentyny, żeby bliżej poznać akcent, kulturę i słownictwo krajów Ameryki Łacińskiej. 

Bonus dla uczniów

Specjalnie dla moich uczniów przygotowałam mini ebook z najbardziej przydatnymi wyrażeniami na wakacje. 

Dzięki temu ebookowi dogadasz się lotnisku, w kawiarni i restauracji, na ulicy w aptece i u lekarza. 

Czeka na Ciebie aż 51 słów, wyrażeń i zdań, dzięki którym bez stresu odbędziesz podróż do Hiszpanii! Dodatkowo, użycie wszystkich wyrażeń przećwiczymy na lekcji. 

lekcje hiszpańskiego online

To co, zaczynamy?

Odezwij się do mnie na maila: info@jaktosiemowi.pl, na Insta lub na Facebooku.

Zwierzenia Cyfrowej Nomadki - ebook hiszpańsko polski

PREMIERA • PROMOCJA DO 23.04

POBIERZ DARMOWY ROZDZIAŁ 🎁