Hiszpański online

Hiszpański online

Hiszpański online nigdy nie był prostszy! Zapisz się na lekcje, by uczyć się hiszpańskiego w przyjemnej atmosferze i z humorem. Czekają na Ciebie filmiki, autentyczne wyrażenia z hiszpańskich seriali, piosenki, bajki i dużo mówienia. 

Żegnamy blokady językowe i otwieramy się na komunikację. Myślisz, że nie jesteś dobry/a w językach? Bzdura. Nauka po prostu nigdy nie została dostosowana pod Ciebie i Twoje potrzeby. Zobacz, jak uczymy się na zajęciach. 

Jakie zajęcia oferuję?

Hiszpański online

Lekcje w grupie

Grupy maksymalnie 5 - osobowe. Uwielbiam zajęcia w grupie, jest dynamicznie i ciekawie. Dzielimy wspólną pasję, a przy okazji nawiązujemy przyjaźnie.

Ilość zajęć: 4 zajęcia w miesiącu (60 minut). 

Cena: 250 zł/miesiąc.

Hiszpański online

Lekcje w parach

Ucz się razem z partnerem lub przyjacielem. To podwójna motywacja i od razu masz partnera do konwersacji!

Ilość zajęć: 1 lekcja w tygodniu (60 minut).

Cena: 70 zł od osoby za lekcję.

Hiszpański online

Lekcje solo

Jeśli najlepiej uczysz się samodzielnie, jesteś zmotywowany, masz konkretny cel i zależy Ci na intensywnych zajęciach to ta opcja jest dla Ciebie.

Ilość zajęć: 1 lekcja w tygodniu (60 minut).

Cena: 90 zł od osoby za lekcję.

Jak uczę?

Hiszpański online

Twoje potrzeby

Niektórzy chcą pokonwersować, inni potrzebują wsparcia w ogarnięciu gramatyki. Najpierw ustalamy Twoje potrzeby i oczekiwania.

Hiszpański online

Fun

¡Nos lo pasamos bien! Nauka hiszpańskiego ze mną nie ma nic wspólnego ze stresem i nudą. Lekcje są przyjemne i zabawne.

Hiszpański online

Autentyczność

Po naszych zajęciach, gdy wyjedziesz do Hiszpanii, zrozumiesz co krzyczą do siebie wesoło Hiszpanie na ulicach. Poznasz slang i typowe powiedzenia, których nie nauczysz się z książek.

Hiszpański online

Różnorodność

Nie lecimy temat po temacie z książki. Używamy muzyki, filmików z YouTube, bajek, wiadomości z Whatsapp, interaktywnych ćwiczeń i przede wszystkim rozmawiamy!

Korzyści z lekcji

Kim jestem?

¡Hola!

Nazywam się Anna Wroniecka i nauczanie języków to moja pasja. Ukończyłam studia językowe “International Business Languages with Management” (języki biznesowe z zarządzaniem) na Napier Edinburgh University. Przez rok mieszkałam i studiowałam w Hiszpanii w Alicante, a przez kolejny rok pracowałam w szkole językowej “Let’s Speak Spanish” na Teneryfie.

Mówię płynnie w trzech językach obcych: po hiszpańsku, angielsku i niemiecku. Po przejściu procesu nauki języka trzykrotnie zrozumiałam, co trzeba zrobić, by proces ten był jak najbardziej efektywny i przyjemny.

Zapomnij o wkuwaniu na pamięć, zapomnij o blokadach językowych. Jestem tutaj, żeby pokazać Ci, że nauka języków to puro placer (czysta przyjemność)!

Co mówią moi studenci?

Zapisz się do newslettera i zgarnij „Hiszpański w 6 krokach”!

Nie przegap!

W tym poradniku dzielę się z Tobą całym moim know-how. Pokazuję, jak nauczyć się języka w efektywny sposób, po tym jak trzykrotnie przeszłam przez proces nauki języków. Z językiem hiszpańskim w dwa lata osiągnęłam efekty, na jakie wcześniej czekałam kilka lat dłużej.

Poradnik, który stworzyłam podzieliłam na 6 części, które zaprowadzą was do celu, czyli do nauczenia się języka obcego. Każda z części zawiera praktyczne przykłady z życia. Opowiadam, jak każdy z punktów zastosować, a także dzielę się z wami kilkudziesięcioma sprawdzonymi źródłami do nauki hiszpańskiego. Przykłady tyczą się więc języka hiszpańskiego, jednak ogólne zasady możecie zastosować do nauki każdego języka.

Hiszpański online
.

To co, zaczynamy?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odezwij się do mnie na maila: info@jaktosiemowi.pl, na Insta lub na Facebooku.