Języki. Podróże. Edukacja.

Hiszpański online

Hiszpański online

Hiszpański online nigdy nie był prostszy! Zapisz się na lekcje, by uczyć się hiszpańskiego w przyjemnej atmosferze i z humorem. Czekają na Ciebie filmiki, autentyczne wyrażenia z hiszpańskich seriali, piosenki, bajki i dużo mówienia. 

Żegnamy blokady językowe i otwieramy się na komunikację. Myślisz, że nie jesteś dobry/a w językach? Bzdura. Nauka po prostu nigdy nie została dostosowana pod Ciebie i Twoje potrzeby. Zobacz, jak uczymy się na zajęciach. 

Jakie zajęcia oferuję?

Hiszpański online

Lekcje w grupie

Grupy maksymalnie 5 - osobowe. Uwielbiam zajęcia w grupie, jest dynamicznie i ciekawie. Dzielimy wspólną pasję, a przy okazji nawiązujemy przyjaźnie.

Ilość zajęć: 4 zajęcia w miesiącu (55 minut). 

Cena: 250 zł/miesiąc.

Angielski online

Lekcje w parach

Ucz się razem z partnerem lub przyjacielem. To podwójna motywacja i od razu masz partnera do konwersacji!

Ilość zajęć: 1 lekcja w tygodniu (55 minut).

Cena: 70 zł od osoby za lekcję.

Angielski online

Lekcje solo

Jeśli najlepiej uczysz się samodzielnie, jesteś zmotywowany, masz konkretny cel i zależy Ci na intensywnych zajęciach to ta opcja jest dla Ciebie.

Ilość zajęć: 1 lekcja w tygodniu (55 minut).

Cena: 100 zł od osoby za lekcję.

Jak uczę?

Hiszpański online

Twoje potrzeby

Niektórzy chcą pokonwersować, inni potrzebują wsparcia w ogarnięciu gramatyki. Najpierw ustalamy Twoje potrzeby i oczekiwania.

Hiszpański online

Fun

¡Nos lo pasamos bien! Nauka hiszpańskiego ze mną nie ma nic wspólnego ze stresem i nudą. Lekcje są przyjemne i zabawne.

Angielski online

Autentyczność

Po naszych zajęciach, gdy wyjedziesz do Hiszpanii, zrozumiesz co krzyczą do siebie wesoło Hiszpanie na ulicach. Poznasz slang i typowe powiedzenia, których nie nauczysz się z książek.

Hiszpański online

Różnorodność

Nie lecimy temat po temacie z książki. Używamy muzyki, filmików z YouTube, bajek, wiadomości z Whatsapp, interaktywnych ćwiczeń i przede wszystkim rozmawiamy!

Korzyści z lekcji

Kim jestem?

¡Hola!

Nazywam się Anna Wroniecka i nauczanie języków to moja pasja. Ukończyłam studia językowe “International Business Languages with Management” (języki biznesowe z zarządzaniem) na Napier Edinburgh University. Przez rok mieszkałam i studiowałam w Hiszpanii w Alicante, a przez kolejny rok pracowałam w szkole językowej “Let’s Speak Spanish” na Teneryfie.

Mówię płynnie w trzech językach obcych: po hiszpańsku, angielsku i niemiecku. Po przejściu procesu nauki języka trzykrotnie zrozumiałam, co trzeba zrobić, by proces ten był jak najbardziej efektywny i przyjemny.

Zapomnij o wkuwaniu na pamięć, zapomnij o blokadach językowych. Jestem tutaj, żeby pokazać Ci, że nauka języków to puro placer (czysta przyjemność)!

Co mówią moi studenci?

Magdalena Muras
Magdalena Muras
Czytaj więcej
Bardzo profesjonalne podejście. Zawsze dokładnie przygotowane i dopasowane do poziomu ucznia lekcje. Uczę się tu ja i moja 8 letnia córka. Obie chcemy kontynuować naukę. Szczerze polecam.
Kamila Astapczyk
Kamila Astapczyk
Czytaj więcej
Bardzo polecam zajęcia z Anią. Domowa atmosfera sprawia, że człowiek uczy się z lekkością i zupełnie bezstresowo. Ania potrafi wytłumaczyć niezrozumiałe zagadnienia w sposób rewelacyjny. Język hiszpański z tą Panią to sama przyjemność!
Kamila Bartosiewicz
Kamila Bartosiewicz
Czytaj więcej
Miałam okazję przez kilka miesięcy uczęszczać na lekcje hiszpańskiego u Ani, to była naprawdę czysta przyjemność i super przygoda. Małe grupy, autorskie materiały, luźna i zabawna atmosfera oraz przede wszystkim ciepła, empatyczna, pełna cierpliwości i zrozumienia prowadząca - dzięki tym składowym każda godzina zajęć mijała ekspresowo a efekty były zdumiewające! Każdemu szczerze i z całego serca polecam Anię i jej lekcje.
Julia Kachel
Julia Kachel
Czytaj więcej
Lekcje hiszpańskiego z Anią są prawdziwą przyjemnością. Potężna dawka wiedzy przekazywana w sympatycznej atmosferze. Materiały są dobrze przygotowywane, dostosowane do tempa pracy grupy, a Ania z niezwykłą cierpliwością potrafi wszystko wytłumaczyć! Zajęcia odbywają się zawsze punktualnie. Nie mogę doczekać się już kolejnego wyjazdu do Hiszpanii, aby móc wykorzystać to, czego się nauczyłam! Dziękuję i z całego serca polecam!
Natalia Szydłowska
Natalia Szydłowska
Czytaj więcej
Zajęcia z Anią to dla mnie nie tylko nauka hiszpańskiego, bo z każdych zajęć wynoszę dużo więcej. Dzięki temu, że Ania dużo podróżuje, na zajęciach dowiaduję się też wiele o krajach hiszpańskojęzycznych w których była. To jest dla mnie taka wartość dodana. Uwielbiam zajęcia z Anią, bo czuję się na nich bezpiecznie, tempo pracy jest dostosowane do tego, w jaki sposób sobie radzę z materiałem. Dodatkowo bardzo doceniam elastyczność Ani pod względem grafiku zajęć, dzięki czemu zajęcia nigdy nie kolidują ze spotkaniami w pracy. Warto dodać, że zajęcia są często bardzo zabawne, bo Ania ma super poczucie humoru!
Magdalena Wsół
Magdalena Wsół
Czytaj więcej
Z Anią uczę się języka hiszpańskiego od stycznia, więc już prawie rok! Zawsze wyczekuję na zajęcia pod koniec tygodnia, bo są dla mnie czystą przyjemnością. Po powrocie z Erasmusa w Madrycie długo szukałam zajęć online, aż na IG trafiłam na Anię. Zapisałam się na zajęcia i przepadłam. Na zajęciach jest bardzo luźna atmosfera, ale to nie znaczy, że nie jest trudno - są też zadania domowe! Lekcje są bardzo zróżnicowane, debaty i dyskusje, gramatyka, czytanki, piosenki, materiały wideo, hiszpański slang i oczywiście jak najwięcej mówienia po hiszpańsku! Zajęcia z Anią są dla mnie taką Hiszpanią w Polsce. Muchísimas gracias.
Dagmara Gierasińska
Dagmara Gierasińska
Czytaj więcej
Lekcje hiszpańskiego z Anią to cotygodniowa rozrywka. Nauka poprzez urozmaicanie, słuchanie piosenek, oglądanie bajek i filmów, kalambury i dużo mówienia. Mimo, że na początku nauki nasze słownictwo nie jest mocno rozmaite to jednak to parcie na rozmowę pomaga co lekcję je usystematyzować. Brałam udział w lekcjach indywidualnych i grupowych i z całego serca polecam Anię jako prowadzącą i zawsze uśmiechniętą, pozytywną osobę.
Dominika Kamińska
Dominika Kamińska
Czytaj więcej
Lekcje zawsze przebiegają w przyjaznym atmosferze, w małej grupie, na podstawie autorskich materiałów. Wielkim plusem jest to, że uczymy się realnego języka, zwrotów potocznych. Baaardzo polecam.
Kasia Nowosad
Kasia Nowosad
Czytaj więcej
Lekcje z Anią były bardzo kreatywne. Totalnie inny sposób nauki języka niż w szkole - oglądałyśmy bajki, uczyłyśmy się piosenek i co najważniejsze dużo rozmawiałyśmy. Ania to cierpliwa, ciepła i kochana osoba. Mogłam liczyć na jej pomoc nawet poza godzinami naszych korepetycji. Pomimo podróży była zawsze dostępna i dyspozycyjna nawet jak zajęcia były o 6 rano Otwarta na zmiany i propozycje, sumienna, ale i wymagająca nauczycielka. Muchas gracias Ania por las clases.
Szczepan Nikliborc
Szczepan Nikliborc
Czytaj więcej
Ania jest świetnym nauczycielem hiszpańskiego. Uwielbiam zajęcia z nią. Tak jak ona bardzo lubię podróże, nowe miejsca, rozmowy z ludźmi i doświadczenia kulinarne. Z Anią można uczyć się i dzielić doświadczeniami. Świetny człowiek i przy tym profesjonalistka.
Joanna Pawlaczyk
Joanna Pawlaczyk
Czytaj więcej
Wszyscy, którzy chcecie nauczyć się hiszpańskiego z zaangażowaną i cierpliwą nauczycielką o świetnym poczuciu humoru, idźcie do Ani, nie zawiedziecie się!
Aleksandra Królikowska
Aleksandra Królikowska
Czytaj więcej
Cada clase con Ania la he pasado muy bien y demasiado rápido. Ania me enseña cómo usar el español en vida real. Ella me demostró que intentar y cometer errores es uno de los pasos que tenemos que aceptar. Y eso es algo que me ayuda con mi progreso. Każde zajęcia z Anią spędzam wspaniale i przemija za szybko. Ania uczy mnie, jak używać hiszpańskiego w prawdziwym życiu. Pokazała mi, że próbowanie i popełnianie błędów to jeden z kroków, jakie musimy zaakceptować. To jest coś, co mi pomaga w rozwoju.
Katarzyna Bednarska
Katarzyna Bednarska
Czytaj więcej
Lekcje hiszpańskiego z Anią to czysta przyjemność! Nauka przebiera w luźnej atmosferze, zero presji, zero stresu. Materiały na każdą lekcje są swietnie przygotowane - bardzo praktyczne i ciekawe. Dodatkowo doceniam, że można po prostu pogadać po hiszpańsku na każdy temat, to bardzo rozwija. Dzięki Ani czuję, że bez problemu dogadam się po hiszpańsku w każdej sytuacji! Polecam!
Izabela Nikliborc
Izabela Nikliborc
Czytaj więcej
Nauka hiszpańskiego z Anią to sama przyjemność. Po niecałym roku nauki myślę, że już mogę zamieszkać w Hiszpanii. Profesjonalnie prowadzone lekcje z nutką humoru. Wybrałam ją z polecenia i z czystym sercem polecam innym. Ania es la mejor maestra del español del mundo!
Dorota Łuka
Dorota Łuka
Czytaj więcej
Od prawie roku uczęszczam na zajęcia hiszpańskiego u Ani i jestem z nich bardzo zadowolona. Na lekcjach panuje luźna i przyjazna atmosfera, dzięki czemu nauka przychodzi z łatwością. Ania jest bardzo kreatywną i wyrozumiałą nauczycielką, posiadającą ogromną wiedzę, którą przekazuje w sposób jasny i łatwy do zapamiętania. Podczas zajęć stawiany jest nacisk przede wszystkim na mówienie oraz praktyczne zastosowanie poznanego słownictwa i gramatyki. Ania to nauczyciel z powołaniem i ogromną pasją do tego języka i kultury, którą zaraża innych.
Previous
Next

Zapisz się do newslettera i zgarnij „Hiszpański w 6 krokach”!

Nie przegap!

W tym poradniku dzielę się z Tobą całym moim know-how. Pokazuję, jak nauczyć się języka w efektywny sposób, po tym jak trzykrotnie przeszłam przez proces nauki języków. Z językiem hiszpańskim w dwa lata osiągnęłam efekty, na jakie wcześniej czekałam kilka lat dłużej.

Poradnik, który stworzyłam podzieliłam na 6 części, które zaprowadzą was do celu, czyli do nauczenia się języka obcego. Każda z części zawiera praktyczne przykłady z życia. Opowiadam, jak każdy z punktów zastosować, a także dzielę się z wami kilkudziesięcioma sprawdzonymi źródłami do nauki hiszpańskiego. Przykłady tyczą się więc języka hiszpańskiego, jednak ogólne zasady możecie zastosować do nauki każdego języka.

Hiszpański online
.

To co, zaczynamy?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odezwij się do mnie na maila: info@jaktosiemowi.pl, na Insta lub na Facebooku.