Gratulacje! Lekcja czeka na Ciebie na mailu. 📧 Pamiętaj, żeby sprawdzić zakładkę „Oferty” lub „Spam”. 

Kurs angielskiego dla dzieci

Poczekaj! Jeszcze jeden krok.

godzin
minut
sekund

Zazwyczaj odwlekamy decyzję zakupu. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że w przypadku naszych maluchów, nie mamy na to czasu! Ich predyspozycje zanikają z każdym dniem. ⏰

Zapobiegnij temu! Przez kolejne 30 minut masz szansę w specjalnej ofercie, która NIGDY się nie powtórzy. Możesz podarować język angielski swojemu dziecku już dziś!

Tylko teraz otrzymasz kurs 50% taniej!

Domowy kurs angielskiego, dopasowany do potrzeb Twoich i Twojego dziecka:

Kurs angielskiego dla dzieci
Kurs angielskiego dla dzieci

⭐ użyj kodu „STAR” przy zakupie⭐

Podaruj dziecku… 

kurs angielskiego dla dzieci

Gramatykę bez nauki

Dziecko uczy się gramatyki samoistnie! Zapomnij o wkuwaniu regułek na pamięć. Małe dziecko analizuje to, co słyszy i samo rozgryza zasady językowe. Pomagają mu w tym biologiczne mechanizmy, które są obecne tylko we wczesnym dzieciństwie. Wszystko, czego potrzebuje, by się tego nauczyć, to kontakt z językiem we wczesnym dzieciństwie.

kurs angielskiego dla dzieci

Idealną wymowę

Dzieci, które przychodzą na świat, mają wyczulony słuch i wciąż kształtujące się narządy mowy. Dzięki temu są w stanie nauczyć się wymowy dźwięków we wszystkich językach świata. Wymowa native speakera osiągnięta bez wysiłku? TAK! Tylko maluchy mają taką szansę.

kurs angielskiego dla dzieci

Swobodę w mówieniu

Dzieci mają wrodzoną motywację, aby przyswajać wiedzę. Dziecko nie wpadnie na pomysł, że nauka angielskiego jest trudna, chyba że usłyszy to od rodzica. Dziecko słucha, analizuje, naśladuje i mówi. BEZ strachu i z pełną motywacją. Zapomnijmy o blokadach w mówieniu!

Dołącz do grona rodziców i usłysz pierwsze efekty

Natalia Wojciechowska - Alwin
Natalia Wojciechowska - Alwinmama Gai
Czytaj więcej
Kurs jest fantastyczny. W 100% spełnił moje oczekiwania. Każda lekcja jest interesująca zarówno dla mnie, jak i dla córki. Traktujemy je jak dobrą zabawę, dodatkowo piosenki wpadają w ucho i nucimy je przez pół dnia. Jestem zadowolona i widzę, że córka zaczęła łapać pierwsze słowa w języku angielskim (czyli działa, a to najważniejsze). Bałam się, że nie znajdę czasu, ale lekcje są krótkie i zrobione w przyjemny sposób, więc bez problemu daję radę wcisnąć je, nawet gdy mamy bardziej zalatany dzień.
Magda Kosyl
Magda Kosylmama Mikołaja
Czytaj więcej
Każdy rodzic chce jak najlepiej dla swoich dzieci. Z LingoStarKid dowiedziałam się o tym, jaki wpływ na naukę języka ma wiek dziecka i jakie niesie za sobą korzyści wczesne oswajanie się z różnymi językami. Postanowiłam spróbować i wprowadzać język angielski w formie zabawy. Mam nadzieję, że taka forma nauki języków w przyszłości sprawi, że moje dziecko z łatwością będzie je poznawać. W kursie bardzo podoba mi się możliwość pobrania piosenek. Nawet będąc w podróży włączamy nagrania i słuchamy ich razem. Kto nigdy nie włączył dziecku bajki niech pierwszy rzuci kamieniem. Tutaj mam ciekawą alternatywę i bez wyrzutów sumienia włączam kurs. Ponadto jest to świetny czas spędzony razem.
Agnieszka Birus
Agnieszka Birusmama Franciszka
Czytaj więcej
Jeszcze będąc w ciąży myślałam o tym, żeby oswajać mojego synka z językiem angielskim. Sama nie mówię płynnie po angielsku, więc trochę obawiałam się, czy sobie poradzę. W internecie nigdzie nie mogłam znaleźć satysfakcjonujących mnie materiałów. Na szczęście natrafiłam na LingoStarKid. Jest tu wszystko, czego szukałam. Tematyczne słownictwo, wpadające w ucho piosenki i ciekawe historyjki dają możliwość nauki języka angielskiego w prosty i przyjemny sposób. Dla nas słuchanie tych materiałów stało się codziennym rytuałem przy wieczornej kąpieli.
Ola Kasprzyszak
Ola Kasprzyszaksiostra Marysi
Czytaj więcej
Kurs LingoStarKid to strzał w 10 jeśli chodzi o kreatywną naukę angielskiego! Muzyka wpadająca w ucho, powtarzanie słówek w odpowiednim tempie, obrazki i animacje, które sprawiają, że dziecko nie tylko powtarzając się uczy, ale również uśmiecha się i przeżywa swego rodzaju przygodę. Moja siostra pokochała formę lekcji wideo -przechodzenie od przedstawienia tematu, przez przykłady aż po piosenkę, do której od razu chciała tańczyć. Następnego dnia nuciła piosenki pod nosem, podchodziła do rodziców chwaląc się jakie słówka pamięta z wczoraj, super sprawa! Zdecydowanie polecam - dla rodziców, rodzeństwa, nauczycieli i każdego, kto rozgląda się za konkretnym rozwiązaniem jak zachęcić do nauki i efektywnie uczyć maluszki języka.
Mateusz Chudoba
Mateusz Chudobatato Roberta
Czytaj więcej
Kurs LingoStarKid to profesjonalnie przygotowane lekcje online, które w bardzo przyjemny sposób oswajają dziecko z językiem obcym. Zajęcia zawierają ciekawe teksty i wesołe piosenki, dzięki czemu maluch bierze aktywny udział w ćwiczeniach. Jest to doskonały sposób na kreatywne spędzenie czasu z dzieckiem, a przy okazji rodzic przypomina sobie podstawowe słownictwo z j. angielskiego.
Dorota Koszelna
Dorota Koszelnamama Olka
Czytaj więcej
Fantastyczny kurs dostosowany do wieku, poziomu, możliwości oraz naturalnego tempa nauki dziecka. Sama jestem nauczycielem języka obcego i uważam, że program kursu jest świetny. Każde zajęcia są ciekawe i zachęcają zarówno mojego Olka, jak i mnie do aktywnego uczestnictwa. Dzięki krótkim piosenkom, rymowankom oraz scenkom sytuacyjnym mój synek chętnie otwiera się na poznawanie języka angielskiego i chce wracać do ulubionych treści. Tematyczny podział kursu oraz wsparcie, jakie otrzymuję dzięki Przewodnikom Lekcji sprawiają, że jest to frajda dla całej rodziny i jesteśmy pewni, że to zaprocentuje w przyszłości.
Dominika Nowicka
Dominika Nowickamama Krzysia
Czytaj więcej
W kursie uczestniczymy z synkiem od początku jego powstawania. Lekcje są przejrzyste i łatwo dostępne dla dziecka. Potrafią go zainteresować, a i ja jako rodzic cieszę się, że mogę lepiej uczestniczyć w jego rozwoju językowym i poznawczym. Z czystym sumieniem polecam dalej, ponieważ ten kurs to wspaniałe połączenie edukacji z zabawą.
Magdalena Konieczka
Magdalena Konieczka mama Natanaela
Czytaj więcej
Kurs jest bardzo przejrzysty i intuicyjny. Serce mojego synka skradły piosenki, a moje skrupulatnie przygotowane scenariusze lekcji. Przyjazna grafika dla starszaków i możliwość bezekranowego kursu dla maluszków. Dla mnie całość prezentuje się świetnie. Napewno wolę puścić kurs zamiast bajek i podarować dziecku znajomość języka.
Ania Przybyłowskamama Kacpra
Czytaj więcej
Kurs bardzo nam się podoba. To jedyna bajka jaka ogląda nasz syn. Myślę że najmocniejszą stroną kursu jest to, że można wracać do zajęć. My jesteśmy na pierwszym miesiącu (staramy się nie wprowadzać dużo nowego materiału na raz). Dużo efektywniejsza jest ta nauka, niż z książeczkami po angielsku.
Poprzedni
Następny
Kurs angielskiego dla dzieci
Kurs angielskiego dla dzieci
Zdjęcie podesłane przez klientkę kursu, Agnieszkę i małego Frania, którzy uczą się właśnie części ciała razem z kursem.
kurs angielskiego
Zdjęcie podesłane przez klientkę Ewelinę.

⭐ użyj kodu „STAR” przy zakupie⭐

Niech to Cię nie powstrzyma!

To najlepszy czas na naukę języka!

W pierwszych latach życia dzieci to językowi geniusze. Ich predyspozycje zanikają, jeśli nie mają kontaktu z językiem obcym. LingoStarKid na to nie pozwoli! Dzięki 10 minutom zabawy dziennie TERAZ Twoje dziecko będzie miało z górki z angielskim przez resztę życie.

Z nami nauka online jest bezpieczna

Kurs online nie oznacza, że twoje dziecko będzie siedzieć ze wzrokiem przyklejonym do ekranu. Nauka opiera się na ruchu, muzyce, grach, zabawach, zaangażowaniu różnych zmysłów oraz interakcji międzyludzkiej. Najmłodsze dzieci zaczną naukę z materiałami audio.

Nie musisz znać angielskiego, żeby zacząć

Powiemy Ci dokładnie, jaki używać materiałów i jak wspierać dziecko w nauce. My dostarczamy materiały nagrywane przez rodzimych użytkowników języka i plan działania, Ty musisz tylko wygospodarować kilka minut dziennie na zabawę z dzieckiem.

Wystarczy kilka minut dziennie

Lekcje trwają po kilkanaście minut i możesz je łatwo zintegrować do swojego życia - posłuchać piosenki, przeczytać hisotryjkę na dobranoc lub puścić audio w samochodzie. Lekcje są tak skonstruowane, żebyś zawsze znalazł na nie czas w codziennym biegu.

Zaoszczędź na lekcjach w przyszłości

Małe dziecko chłonie wiedzę jak nikt inny. Rozpoczynając lekcje w tak młodym wieku, oszczędzasz na przyszłych zajęciach i korepetycjach. Twoje dziecko już zawsze będzie uczyć się szybciej i efektywniej. Dodatkowo, w Przewodniku Lekcji znajdziesz pomysły na zabawy językowe bez potrzeby zakupu jakichkolwiek materiałów. 

Odpowiadam na Twoje pytania

Kurs składa się z ekscytujących materiałów audio-wizualnych. Kurs zawiera 12 kilkunastominutowych lekcji wideo wraz z Przewodnikami Lekcji dla Rodzica. Materiały są dopasowane do wieku dzieci i zawierają piosenki, opowiadania i użycie słówek w kontekście. 

Każda lekcja wideo ma nie więcej niż 15 minut. Łatwo można też podzielić odtwarzanie lekcji na części, np. jednego dnia pouczyć się słówek, innego dnia zaśpiewać piosenkę, a kolejnego posłuchać historyjki. Bierzemy pod uwagę krótkie okno koncentracji twojego dziecka. Pamiętaj, że powtarzalność jest kluczem do sukcesu. Zabawa z jedną lekcją będzie trwać od kilku dni do kilku tygodni.

Polecamy odtwarzanie wideo kilkukrotnie, jednak musisz dopasować pracę z lekcją do twojego dziecka. Możesz spokojnie odtwarzać jedną lekcję przez cały tydzień, a nawet dłużej (2 – 3 tygodnie). Możesz także odtwarzać tylko jej części, np. posłuchać z dzieckiem piosenek albo historyjek i zagrać w jedną z gier z Przewodnika Lekcji. Śmiało wracaj też do odtwarzania lekcji po kilku tygodniach czy miesiącach dla przypomnienia materiału.

Powtórz lekcję ze swoim maluchem przynajmniej 3 razy (z twoim aktywnym udziałem/udziałem innej bliskiej dziecku osoby). Polecamy też odtwarzać nagranie audio bez twojego udziału, by twój maluch mógł osłuchać się z językiem i słownictwem.

Dostajesz dożywotni dostęp do materiałów!

0 – 18 miesięcy

Wiemy, że nauka online takich maluszków może wzbudzać wiele obaw. Pokażemy ci jednak, że z nami twoje dziecko jest całkowicie bezpieczne. Nasz najmłodszy odkrywca nie będzie korzystać z wizualnej oprawy kursu. Wideo wraz z napisami będzie pomagać tobie w podążaniu za lekcją i śpiewaniu piosenek. Kluczowe dla nauki twojego maluszka są: dźwięk, muzyka, ruch, zaangażowanie wielu zmysłów i osadzenie języka w kontekście dzięki gestom, mimice twarzy i rekwizytom. Interakcja między tobą i twoim maluchem pomoże nam w procesie nauki. Dokładnie pokażemy ci, jak korzystać z kursu z twoim dzieckiem. Więcej o twojej roli poniżej.

18 miesięcy – 5 lat

Lekcje online nie oznaczają biernego siedzenia przed komputerem. Twoje dziecko będzie ruszać się, tańczyć, słuchać muzyki, śpiewać i się bawić. Wizualne treści są tylko dodatkową pomocą do osadzenia słówek w kontekście. Ułatwieniem dla ciebie będą napisy na ekranie.

0 – 18 miesięcy

Jesteś łącznikiem pomiędzy nami i twoim dzieckiem. Interakcja pomiędzy tobą i twoim maluchem otwiera mu drzwi do poznania świata. Twoją rolą jest podążanie za wideo, powtarzanie słów po bohaterach wideo, tańczenie i poruszanie się wraz z twoim maluchem. Baw się z twoim dzieckiem, uśmiechaj się i wygłupiaj. To czas dla was!

Do każdej lekcji dołączamy jej przebieg w Przewodniku Lekcji, gdzie dokładnie wyjaśniamy ci twoją rolę. Dołączamy także ilustracje bohaterów z lekcji do wydrukowania, które możesz pokazywać dziecku.

Zachęcamy, aby osoba bliska dziecku uczestniczyła w lekcji z dzieckiem przynajmniej trzy razy. Zachęcamy też do odtwarzania dziecku materiału audio, by pozwolić na osłuchanie się z językiem. 

18 miesięcy – 5 lat

Przy odtworzeniu lekcji po raz pierwszy, zachęcamy cię do aktywnego wzięcia w niej udziału razem z dzieckiem. Nie musisz znać angielskiego, żeby zacząć! Wystarczy, że będziesz powtarzać słowa po bohaterach wideo i śpiewać razem z nimi. Twoje dziecko widząc ciebie śpiewającą i tańczącą będzie miało jeszcze więcej motywacji. 

Do każdej lekcji dołączamy jej przebieg w Przewodniku Lekcji, gdzie dokładnie wyjaśniamy ci twoją rolę. 

Zachęcamy, aby osoba bliska dziecku uczestniczyła w lekcji z dzieckiem przynajmniej trzy razy. Zachęcamy też do odtwarzania dziecku lekcji w tle (np. gdy się bawi), by pozwolić na osłuchanie się z językiem. 

Nic nie stoi na przeszkodzie, by do wspólnej praktyki zaangażować całą rodzinę. Możecie brać udział w lekcji wspólnie albo się wymieniać. To doświadczenie, które wzbogaci i zbliży całą rodzinę.

Nie oczekujemy od ciebie znajomości angielskiego. Wystarczy, że będziesz słuchać lektora wideo i powtarzać słowa po nim. Ważne jest, żeby dziecko słyszało twój głos, bo maluchy niezwykle skupiają się na głosie rodziców i bliskich osób.

Nie martw się, że nie masz idealnego akcentu! Nie skrzywdzisz tym twojego dziecka. Nie będziesz dla twojego dziecka jedynym źródłem kontaktu z językiem obcym. Dzieci intuicyjnie wyczuwają, co stanowi naturalną wymowę i to kopiują.

Domowa Praktyka (pomysły znajdziesz w Przewodniku Lekcji) będzie wymagała od ciebie tylko kilku minut przygotowania. Wystarczy, że sprawdzisz znaczenie kilku słówek i ich wymowę. Pod ręką możesz zawsze mieć smartfonem ze słownikiem. Nie martw się, istnieje wiele źródeł, którymi możesz się wspierać. Pamiętaj, że nie jesteś w tej przygodzie sam/sama!

Nasze podejście do nauczania jest holistyczne. Bierzemy pod uwagę ogólny rozwój twojego dziecka i wspieramy zrozumienie świata jako całości.
Aktywności, które ułatwiają holistyczne nauczanie opierają się na aktywnym treningu muzycznym, grach i zabawach oraz opowiadaniach. Aby osiągnąć jak najlepsze efekty uczymy poprzez zabawę, angażując wiele zmysłów dziecka i zapewniając odpowiednią ilość powtórek.
Dla małego dziecka, jego ciało jest najważniejszym narzędziem do eksploracji świata. Zgodnie z metodą TPR (Total Physical Response) dbamy o odpowiednią ilość ruchu, który pomaga osadzić język w kontekście. Dabmy o bezstresowe warunki nauki. Pod ręką możesz zawsze mieć smartfonem ze słownikiem. Nie martw się, istnieje wiele źródeł, którymi możesz się wspierać. Pamiętaj, że nie jesteś w tej przygodzie sam/sama!

Dzieci mają niezwykłe predyspozycje do nauki języków. W pierwszych miesiącach życie dziecko jest w stanie wytworzyć i rozróżnić dźwięki pochodzące ze wszystkich języków świata. Liczne doświadczenia rodzin dwujęzycznych, jak i badania wskazują na to, że nauka dwóch języków naraz nie tylko nie dezorientuje dziecka, ale także wspiera jego rozwój poznawczy. Dzieci uczące się dwóch języków od dzieciństwa lepiej radzą sobie z analizą złożonych sytuacji i rozwiązywaniem problemów.
Dzieci w pierwszych latach nauki często mieszają dwa języki. Jest to zjawisko całkowicie naturalne! Dzieci uczą się i poznają świat poprzez zabawę i nauka języka nie jest tu żadnym wyjątkiem. Z czasem dziecko przyswaja poprawne zachowania językowe.

Tak! Oferujemy gwarancję zwrotu pieniędzy. Możesz zrezygnować przez pierwsze 14 dni od dnia zakupu, a my zwrócimy Ci całą kwotę. 

Kurs angielskiego dla najmłodszych

Audio-wizualne lekcje i wsparcie dla rodzica
230
135
  • 12 wyjątkowych lekcji do wielokrotnego odtwarzania
  • materiały audio oraz wideo
  • Przewodniki Lekcji - całkowite wsparcie dla Rodzica
  • transkrypcje lekcji z tłumaczeniem na język polski
  • dodatkowe materiały do wydrukowania
  • dostęp na całe życie
polecane

⭐ użyj kodu „STAR” ⭐

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Wypróbuj przez 14 dni. Jeśli stwierdzisz, że LingoStarKid nie jest rozwiązaniem dla waszej rodzny, zwrócimy ci pieniądze! 

Kim jesteśmy?

Nazywam się Anna Wroniecka. Jestem twórczynią kursu LingoStarKid. Ukończyłam studia językowe na Napier Edinburgh University na kierunku International Business Languages with Management. To tam zaczęłam badać niezwykłe predyspozycje dzieci do nauki języków obcych w dzieciństwie i napisałam na ten temat pracę dyplomową. Zgłębiłam masę dostępnych badań, a także uczestniczyłam w zajęciach szkół językowych, oferujących zajęcia rodziców z małymi dziećmi. Wyniki były zadziwiające. 

Rozpoczynając naukę we wczesnym dzieciństwie, nie tylko jesteśmy w stanie odtworzyć rodowitą wymowę, ale także zrobimy to bez wysiłku, przez zabawę i nauczymy się języka dużo szybciej.  Wczesna nauka języka obcego to lepszy start w przyszłość, inwestycja, która zwróci się z nawiązką. 

Moją misją jest szerzenie świadomości o nauce języków obcych, doprowadzenie do zmian w ich edukacji i oswojenie tematu “dwujęzyczności”.

Ja chciałabym dostać szansę nauki języka obcego, w dzieciństwie. Na pewno chcę dać taką szansę moim dzieciom!

Kurs angielskiego dla dzieci
Nasz wspaniały zespół: twórczyni uroczych grafik, twórczyni kursu i głos gwiazdki Lingo, która stanie się przyjacielem Twojego dziecka!

10 minut dziennie dziś    =    zaoszczędzone godziny w przyszłości

Kurs angielskiego dla dzieci
godzin
minut
sekund

⭐ użyj kodu „STAR” ⭐