Języki. Podróże. Edukacja.

Angielski online

Angielski online

Angielski online nigdy nie był prostszy. Zapisz się na lekcje, by uczyć się języka w przyjemnej atmosferze i z humorem. Czekają na Ciebie filmiki, autentyczne wyrażenia z filmów i seriali, piosenki i przede wszystkim dużo mówienia. 

Żegnamy blokady językowe i otwieramy się na komunikację. Myślisz, że nie jesteś dobry/a w językach? Bzdura. Nauka po prostu nigdy nie została dostosowana pod Ciebie i Twoje potrzeby. Zobacz, jak uczymy się na zajęciach. 

Jakie zajęcia oferuję?

Angielski online

Lekcje w parach dla dzieci i dorosłych

Ucz się razem z partnerem lub przyjacielem. To podwójna motywacja i od razu masz partnera do konwersacji!

Poziom: A1 – B2

Ilość zajęć: 1 lekcja w tygodniu (55 minut/45 minut dla dzieci).

Cena: 70 zł od osoby za lekcję.

Angielski online

Lekcje solo dla dzieci i dorosłych

Jeśli najlepiej uczysz się samodzielnie, jesteś zmotywowany, masz konkretny cel i zależy Ci na intensywnych zajęciach to ta opcja jest dla Ciebie.

Poziom: A1 – B2

Ilość zajęć: 1 lekcja w tygodniu (55 minut/45 minut dla dzieci).

Cena: 100 zł od osoby za lekcję.

Jak uczę?

Angielski online

Twoje potrzeby

Niektórzy chcą pokonwersować, inni potrzebują wsparcia w ogarnięciu gramatyki. Najpierw ustalamy Twoje potrzeby i oczekiwania.

Angielski online

Let's have fun

Zapomnisz o blokadach w mówieniu, miło spędzisz ze mną czas i z każdymi zajęciami będzie rosła Twoja pewność siebie i satysfakcja. Wyzwania językowe są szyte na Twoją miarę.

Angielski online

Autentyczność

Używamy muzyki, filmików z YouTube, kart pracy, interaktywnych ćwiczeń i przede wszystkim rozmawiamy! Zapewniam Ci wszystkie materiały.

Angielski online

Różnorodność

Po naszych zajęciach, gdy wyjedziesz do Wielkiej Brytani czy do Stanów nie doznasz językowego szoku. Poznasz slang i typowe powiedzenia, których nie nauczysz się z książek.

Korzyści z lekcji

Kim jestem?

Nazywam się Anna Wroniecka i nauczanie języków to moja pasja. Ukończyłam studia językowe “International Business Languages with Management” (języki biznesowe z zarządzaniem) na Napier Edinburgh University. Przez 4 lata mieszkałam, studiowałam i pracowałam w Szkocji. Posiadam również certyfikat kursu metodycznego dla nauczycieli TEFL. Pisząc pracę dyplomową* zgłębiałam temat akwizycji języka przez małe dzieci. Obecny system edukacji w żadnym stopniu nie wykorzystuje wrodzonych predyspozycji dzieci do nauki języków obcych. By to zmienić, stworzyłam kurs języka angielskiego dla maluszków LingoStarKid, dzięki któremu rodzice mogą zacząć wprowadzać język angielski u swoich pociech od urodzenia i tym samym, zapewniać im lepszą przyszłość. 

Mówię płynnie w trzech językach obcych: po angielsku, hiszpańsku, niemiecku. Po przejściu procesu nauki języka trzykrotnie, zrozumiałam, co trzeba zrobić, by proces ten był jak najbardziej efektywny i przyjemny. Zapomnij o wkuwaniu na pamięć, zapomnij o blokadach językowych. Jestem tutaj, żeby pokazać Ci, że nauka języków to pure pleasure

*The Methodology of infant and toddler language classes in Edinburgh with a particular focus on parental participation in the class. 

Co mówią moi studenci?

To co, zaczynamy?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odezwij się do mnie na maila: info@jaktosiemowi.pl, na Insta lub na Facebooku.