Teneryfa – Jak to się zwiedza?

tablet okładka

Dlaczego stworzyłam tego e-booka?

Teneryfa była moim domem przez rok. Schodziłam wyspę wzdłuż i wszerz, odkryłam lokalne “charcos”, najpiękniejsze plaże, poznałam kanaryjską kulturę i skosztowałam pysznych potraw. Zdałam sobie sprawę, jak niewiele wiemy o Teneryfie. Często Teneryfa kojarzona jest z wakacjami typu all-inclusive, a wyspa oferuje dużo, dużo więcej! Nie bez przyczyny Teneryfa nazywana jest kontynentem w miniaturze

Pokażę Ci piękno wyspy i pomogę w organizacji wyprawy. Dzięki temu e-bookowi ominiesz przereklamowane miejscówki, doświadczysz górskich wędrówek, niezwykłych zachodów słońca, kąpieli w oceanie i zobaczysz egzotyczną roślinność.

Podzielę się z Tobą całym moim know-how i doświadczeniem. Zabieram Cię na wyprawę życia!

Dzięki temu e-bookowi odkryjesz PRAWDZIWĄ Teneryfę i nie wpadniesz w turystyczne pułapki.

Dzięki temu e-bookowi:

lokalne miejscówki, insider tips

najbardziej aktualne informacje o wyspie

150 stron i ponad 150 zdjęć

Poznaj opinie podróżników:

Żałuję, że Ania nie stworzyła tego przewodnika przed moim przyjazdem na Teneryfę. Z tego e-booka dowiesz się gdzie wypożyczyć auto, jak kupić bilet na autobus, gdzie wybrać się na obiad i kawę, co warto zobaczyć, a nawet jak zdobyć szczyt wulkanu. Ania wspomniała też o miejscach, których nie warto odwiedzać, bo są po prostu przereklamowane. To wszystko z perspektywy osoby, która mieszkała na Teneryfie dwanaście miesięcy. Jeśli jesteś osobą aktywną na pewno spodoba ci się lista przetestowanych przez Anię szlaków. Zdarzyło nam się pójść na wędrówkę polecaną w Internecie, która okazała się totalną klapą. Z tym e-bookiem nie musisz martwić się, że ominie cię coś, co warto zobaczyć i przeżyć.

Czytając ten przewodnik wróciłam wspomnieniami do mojego pobytu na Teneryfie i muszę przyznać, że Ania stworzyła wspaniały poradnik, dzięki któremu twoje wakacje będę prostsze i lepiej zorganizowane. Spędziłam z Anią ponad trzy miesiące na Teneryfie i wiem, że jest dobrym przewodnikiem.

- Justyna Świetlicka

Szukanie miejscówek na blogach czy w przewodnikach często powoduje rozczarowania. Finalnie lądujemy w oklepanych turystycznych miejscach, a nasze doświadczenie nie jest wyjątkowe. To często zdarza się na Teneryfie, bo wiele osób ogranicza się tylko do suchego i ciepłego wybrzeża w południowej części wyspy.

E-book Ani to gwarancja najlepszych wakacji na świecie, bo Teneryfa jest przepiękna, a nikt nie pokaże jej nam tak jak locals (mieszkała tam rok, więc zna wyspę na wylot). Dzięki wskazówkom Ani trafiłam do ukrytych malowniczych miejscówek i spędziłam cudowny czas na północy wyspy, otoczona najpiękniejszą przyrodą i zaskakującym krajobrazem.

Obowiązkowy zakup dla wszystkich planujących wakacje na Teneryfie!

- Karolina Sobańska

Teneryfa jest wysoko na mojej liście miejsc do odwiedzenia, dlatego połknęłam tę lekturę zaledwie na dwa razy. E-book totalnie przewyższył moje oczekiwania! Ania przerobiła w nim tę wyspę od każdej możliwej strony, dzięki czemu wiem, że nic nie będę potrzebowała googlować. Strasznie tego nie lubię, bo internetowym recenzjom nie zawsze można ufać i bardzo łatwo się przejechać. Cieszę się, że będę mogła skorzystać z tipów z pierwszej ręki – od osoby, która faktycznie tam mieszkała i zna Teneryfę na wylot.

Po lekturze e-booka czuję się gotowa na organizację wyprawy i zainspirowana do odwiedzenia Teneryfy. Ten e-book to zarówno moc praktycznych informacji, jak i przewodnik, który chce się oglądać dzięki pięknym zdjęciom i osobistym komentarzom Ani.

Uważam, że warto kupić e-booka nawet jeśli nie masz jeszcze planów odwiedzenia wyspy. Ten e-book na pewno da Ci kopa do działania.

 

- Adrianna Hirsz

Kim jestem?

Cześć. Nazywam się Ania Wroniecka. Jestem podróżniczką i pasjonatką języków. Moje życie składa się z rozdziałów, które spędzam, poznając nowe kraje, kultury i języki. Mówię po angielsku, niemiecku i hiszpańsku. Moją misją w Internecie jest zainspirowanie Cię pięknem świata, dodanie Ci odwagi do podróży, a także pokazanie, że nauka języka może być przyjemnością (co doprowadziło mnie do stworzenia kursu języka angielskiego dla maluszków – LingoStarKid). Podróże i języki to główne wątki mojego życia, które wiodą mnie różnymi ścieżkami i jestem niezwykle wdzięczna, że jedna z tych ścieżek doprowadziła mnie na Teneryfę.

ph. Csaba Födemesi

Okej, zabierz mnie na Teneryfę!